Praca DORADCA KLIENTA Orneta kontakt przez PUP

Stanowisko: DORADCA KLIENTA

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: Zgodnie z programem stażu

Data publikacji: 2016-04-29

Lokalizacja: Orneta (warmińsko-mazurskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Orneta, powiat: lidzbarski, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Orneta

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lidzbarski

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Dębowa 8, 11-100 Lidzbark Warmiński, powiat: lidzbarski, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: lidzbarski

Gmina pracodawcy: Lidzbark Warmiński

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lidzbark Warmiński

Ulica pracodawcy: Dębowa

Numer budynku pracodawcy: 8

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA NA TELEFON - od 1 000 PLN

aktywna sprzedaż produktów z chin, dostarczanie klientom z chin informacji oproduktach firmy
kontakt przez PUP - 2017-03-16 - Warszawa (mazowieckie)

POKOJOWA (STAŻ) - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Karpacz (dolnośląskie)

OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI WYROBÓW Z DRUTU, LIN, SIATEK I KABLI - od 1 850 PLN

Operator maszyn do produkcji wyrobów z drutu, lin, siatek i kabli
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Konopiska (śląskie)

MONTER / KONSERWATOR INSTALACJI WENTYLACYJNYCH I KLIMATYZACYJNYCH - 997,4 PLN

Monter / konserwator instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
kontakt przez PUP - 2017-03-30 - Aleksandria Pierwsza (śląskie)

PRACOWNIK OCHRONY - od 1 850 PLN

Ochrona obiektu, interwencje przy linii kas, wsparcie dla monitoringu
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Kraków (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Sporządzanie posiłków, układanie jadłospisóe. Praca od 08:00 do 16:00
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - od 1 000 PLN

zgodny ze stanowiskiem - branża odzieżowa
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Tychy (śląskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA(32) + ST PO WER - 997,4 PLN

- zapoznanie sie z przepisami BHP, PPoż,- Zapoznanie sie z organ. wew. UMł,- Zapoznanie sie z zakresem działań realizowanych przez wybraną komórkę organ.,- pomoc w prowadz. bieżących spr. wybranej komórki organ.,- archiwizowanie dokumentacji,- pomoc w obsł. interesantów,- pomoc w wybranej komórce organ.,- pomoc w czynnościach kancelaryjnych ( kopertowanie i adresowanie).
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Łódź (łódzkie)

OPERATOR WÓZKÓW WIDŁOWYCH I SUWNICY POZIOM "O" - 11 - 15 PLN

Transport detali i materiałów za pomoca wózka widłowego i suwnicy sterowanej pilotem z poziomu " O". kompletowanie detali w trakcie produkcji, wspóraca z magazynem wyrobów gotowych.
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Gręzówka-Kolonia (lubelskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Prowadzenie dokumentacji związanej z administracją cmentarzy, uaktualnianie elektroniczne wyszukiwarki grobów.I zmiana 7-15 pn-ptPraca: Administracja Cmentarzy ul. Łęczycka 49
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

POMOCNIK STOLARZA - od 1 850 PLN

obsluga maszyn stolarskich,budowa domków drewnianych
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Poznań (wielkopolskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - od 925 PLN

Opiekunka dziecięca
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Bukowa (świętokrzyskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 500 PLN

wykonywanie wylewów, pomoc przy szalunkach
kontakt przez PUP - 2017-03-15 - Złotów (wielkopolskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, uzupełnianie towaru, kontrola terminów przydatności, prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Żary (lubuskie)

MONTER WIĄZEK ELEKTRYCZNYCH - od 2 080 PLN

montaz wiązek elektrycznych; min. 6 miesięcy doświadczenia na podobnym stanowisku (do 2 lat wstecz)
kontakt przez PUP - 2017-04-20 - Zabrze (śląskie)

OPIEKUN DZIECI NA PRZEJŚCIACH DLA PIESZYCH - od 1 850 PLN

Nadzorowanie bezpiecznego przejścia dzieci przez jezdnię
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Rawicz (wielkopolskie)

BLACHARZ-DEKARZ - od 1 850 PLN

wykonywanie pokryć dachowych
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Kozienice (mazowieckie)

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - od 2 000 PLN

montaż instalacji sanitarnych
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Tomaszkowice (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zh
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Morąg (warmińsko-mazurskie)

KELNER(KA) - do 1 850 PLN

obsługa klientów na sali, utrzymanie czystości w podległej częsci sali; prezentacja menu i dań; dbałośc o wizerunek lokalu; kasowanie rachunków
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Chorzów (śląskie)

SERWISANT - od 2 780 PLN

diagnostyka- naprawa i konserwacja komputerów i urządzeń peryferyjnych
kontakt przez PUP - 2017-05-05 - Poznań (wielkopolskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

praca fizyczna
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Rudłowo (warmińsko-mazurskie)

REFERENT DS. DOKUMETACJI PERSONALNEJ - 997,4 PLN

Ewidencjonowanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej, sporządzanie listów przewozowych, archiwizacja dokumentów, rejestrowanie wpływających CV w wewnętrznym programie, obsługa urządzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2017-04-21 - Mielec (podkarpackie)

POZOSTALI OPERATORZY MASZYN TKACKICH I DZIEWIARSKICH - od 2 000 PLN

odcinanie płatów,przywiązywanie przędzy,przygotowywanie przędzy
kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Częstochowa (śląskie)

OPIEKUN - 997,4 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Jaskulin (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - DORADCA KLIENTA - od 3 493,2 PLN

obsługa klienta, doradztwo, sprzedaż bezpośrednia, obsługa zamówień, kontakt telefoniczny potwierdzający dostawy, wprowadzanie towaru na stan magazynowy, wykładanie towaru
kontakt przez PUP - 2017-06-07 - Olesno (opolskie)

Wybierz miejscowość