Praca DORADCA KLIENTA Nowa Ruda kontakt przez PUP

Stanowisko: DORADCA KLIENTA

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: w/g harmonogramu

Data publikacji: 2016-06-15

Lokalizacja: Nowa Ruda (dolnośląskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Nowa Ruda, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nowa Ruda

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kłodzki

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Wyspiańskiego 2J, 57-300 Kłodzko, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: kłodzki

Gmina pracodawcy: Kłodzko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kłodzko

Ulica pracodawcy: Wyspiańskiego

Numer budynku pracodawcy: 2J

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KUCHARZ KUCHNI NEPALSKIEJ - od 2 400 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Warszawa (mazowieckie)

MONTER KADŁUBÓW OKRĘTOWYCH - od 1,9 PLN

Montaż konstrukcji i sekcji okrętowych, trasowanie, remontowanie konstrukcji, szlifowanie, wycinanie, prace fizyczne.
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Gdynia (pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - od 1 750 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

STRAŻNIK DZIAŁU OCHRONY - do 2 410 PLN

Służba patrolowo-obchodowa, zmianowa, pełniona w porze dziennej i nocnej z bronią, bezpośredni kontakt z osobami pozbawionymi wolności. Miejsce pracy: ZK Nr 2 Wrocław Ogłoszenie w formie konkursu - szczegóły na stronie internetowej: http://www.sw.gov.pl/pl/okregowy-inspektorat-sluzby-wieziennej-wroclaw/zaklad-karny-wroclaw-nr-2/offer,3245,straznik-dzialu-ochrony.htmlDokumenty należy przekazać wyłącznie drogą pocztwoą do dnia 3 czerwca 2016r na adres: Zakład Karny nr 2 we Wrocławiu, 53-239 Wrocław ul. Fiołkowa 38 z dopiskiem na kopercie "Dotyczy naboru". Oferta dostępna w sali F.
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Wrocław (dolnośląskie)

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH (Z) - do 1 750 PLN

Monter konstrukcji stalowych, praca na wysokości
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Zbylitowska Góra (małopolskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH - 997,4 PLN

pomoc przy demontażu i odzyskiwaniu części samochodowych, pomoc przy naprawach samochodów osobowych i dostawczych
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Świętochłowice (śląskie)

MONTER KONSTRUKCJI ALUMINIOWYCH I SZKLANYCH - od 1 850 PLN

P-raca przy produkcji konstrukcji aluminiowo - szklanych dla budownictwa (fasady, okna, drzwi, świetliki) i przy montażu konstrukcji w obiektach. Mile widziana umiejętność cięcia profili aluminiowych na pile.
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Bieliny (świętokrzyskie)

CIEŚLA SZALUNKOWY - od 2 000 PLN

prace zbrojeniowe (żelbety)
kontakt przez PUP - 2017-08-01 - Męcina (małopolskie)

GLAZURNIK - do 1 500 PLN

Układanie glazury i terakoty. Doświadczenie zawodowe 2 lata.
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Zielonka (mazowieckie)

SPAWACZ - od 17 PLN

spawanie narożników do płyt, drzwi, rur itp.
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Czarnków (wielkopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Młock (mazowieckie)

STARSZY TECHNOLOG II - do 10 700 PLN

Planowanie, prowadzenie oraz wdrażanie średnich i dużych złożonych projektów. Aktywne planowanie, rozwój i realizacja ścieżek rozwoju nowych produktów z europejskimi partnerami rynkowymi, od pomysłu do komercjalizacji produktu. Przeprowadzanie eksperymentów, tworzenie prototypów i wdrażanie nowych i istniejących rozwiązań naukowych związanych z technologią produkcji czekolady oraz innych wyrobów cukierniczych. Przywództwo technologiczne w projektach, rozwiązywanie problemów produkcyjnych oraz dostarczanie rozwiązań technicznych w odpowiedzi na potrzeby biznesowe oraz rynkowe.Miejsce pracy: Czekoladowa 1 Kontakt kandydatów z pracodawcą telefonicznaOferta w sali: H
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

- zapoznanie się z miejscem pracy;- poznanie zasad pracy w sekretariacie, obieg dokumentów, obsługa urządzeń biurowych;- wypisywanie faktur-stawki VAT;-bieżąca obsługa korespondencji;- dostarczanie dokumentów do Urzędu Skarbowego, ZUS itp
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Oświęcim (małopolskie)

STOLARZ - od 1 900 PLN

obróbka drewna na maszynach stolarskich
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Kowale (śląskie)

MAGAZYNIER - PAKOWACZ - do 2 000 PLN

Obsługa urządzenia do owijania palet, pomoc w pracach magazynowych.
kontakt przez PUP - 2016-07-10 - Gdańsk (pomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK PRZY KONSERWACJI TERENÓW ZIELENI - 997,4 PLN

zgodny z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Opoczno (łódzkie)

ASYSTENT DS.KSIĘGOWOŚCI (PO STAŻU) - od 1 850 PLN

pomoc księgowej w segregacji dokumentów, archiwizacja dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Piotrawin (lubelskie)

PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY - od 1 000 PLN

prace porządkowe na budowie, sprzątanie korytarzy, klatek schodowych, mycie okien, parapetów oraz drzwi zewnętrznych, odkurzanie pomieszczeń
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Piaseczno (mazowieckie)

INŻYNIER WSPARCIA KLIENTA - od 10 816,67 PLN

Punkt kontaktu dla klientów firmy Cisco i nawiązywanie efektywnych relacji roboczych, rozwiązując problemy techniczne, zarządzając oczekiwaniami i gwarantującsatysfakcję klientów; Nieustanne doskonalenie wiedzy na tematproduktów i protokołów sieciowych wymaganych do świadczenia pomocy technicznej pierwszego, drugiego i trzeciego poziomu we wszystkich krajach, w wyznaczonej dziedzinie technologicznej;
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Kraków (małopolskie)

MAGAZYNIER - PRACE INTERWENCYJNE - do 1 850 PLN

praca w magazynie
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Tczew (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

wg zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Radomsko (łódzkie)

SPRZEDAWCA - KASJER (STAŻ) - 997,4 PLN

sprzedawca-kasjer
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Rymanów (podkarpackie)

ROBOTNIK - od 2 000 PLN

prace przy utrzymaniu dróg powiatowych powiatu mławskiego- plantowanie i czyszczenie rowów, wycinka krzewów, uzupełnianie poboczy
kontakt przez PUP - 2017-05-29 - Mława (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 200 PLN

sprzedaż towarów, obsługa klientów, sporządzanie zamówień w języku chińskim
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZEDAWCA TELEFONICZNY - od 13 PLN

aktywna, telefoniczna sprzedaż produktów indyjskich, telefoniczne udzielanie klientom z Indii informacji o produktach, obsługa firmowej poczty elektronicznej w języku hindi
kontakt przez PUP - 2017-02-06 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

OPIEKUN MEDYCZNY - od 2 150 PLN

świadczenie usług pacjentowi w zakresie zaspakajania potrzeb biopsychospołecznych
kontakt przez PUP - 2017-01-31 - Poznań (wielkopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 000 PLN

wykonywanie ogólnych prac budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków, przygotowywanie terenu pod budowę, przygotowywanie podstawowych materiałów, tynkowanie, szalowanie
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Góra Kalwaria (mazowieckie)