Praca DORADCA KLIENTA Brzeg kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Brzeg, powiat: brzeski, woj: opolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg wniosku

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Brzeg

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: opolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: brzeski

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu

Armii Krajowej 32, 49-300 Brzeg, powiat: brzeski, woj: opolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: karta referencyjna i DO

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: opolskie

Powiat pracodawcy: brzeski

Gmina pracodawcy: Brzeg

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Brzeg

Ulica pracodawcy: Armii Krajowej

Numer budynku pracodawcy: 32

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

MASAŻYSTKA - od 2 270 PLN

masażystka
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Poznań (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu dla osób do 30 roku zycia
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Jarosław (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa kasy fiskalnej, terminali płatniczych, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-10-31 - Kłecko (wielkopolskie)

MŁODSZY KUCHARZ - od 2 000 PLN

przygotowywanie tradycyjnych posiłków kuchni arabskiej, indyjskiej i bengalskiej, dbanie o porządek i higienę w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Bełchatów (łódzkie)

KONSULTANT DS. REKRUTACJI - od 2 400 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Kraków (małopolskie)

672S SPEDYTOR - od 2 202 PLN

pozyskiwanie ładunków z giełdy na rynek wschodni
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Radom (mazowieckie)

INŻYNIER GEODETA - od 1 850 PLN

Wykonywanie pomiarów geodezyjnych do celów projektowych, wyznaczanie w przestrzeni położeń projektowanych budowli i konstrukcji inżynierskich.
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

SPRZEDAWCA - od 1 500 PLN

sprzedaż hurtowa towarów, zamawianie towarów od handlowców wietnamskich oraz z Wietnamu, prowadzenie negocjacji z kontrahentami pochodzenia wietnamskiego
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 100 PLN

zbiór informacji handlowej, analiza rynku, kontakty z kontrahentami chińskimi, sprzedaż, zaopatrzenie, doradztwo
kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

STARSZY SPECJALISTA DO SPRAW POZYSKIWANIA KANDYDATÓW - od 6 000 PLN

wyszukiwanie kandydatów,tworzenie kampanii rekrutacyjnych,prowadzenie telefonicznych wywiadów kwalifikacyjnych,budowanie i rozwój relacji z klientami, aktualizowanie systemu rekrutacyjnego,zarządanie danymi oraz tworzenie przejrzystych raportów
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA (120PJ) - do 2 400 PLN

Sprzedaż detaliczna mięsa i wyrobów mięsnych. Utzrymywanie stanowiska w czystości.
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Józefów (mazowieckie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 2 200 PLN

CV
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Warszawa (mazowieckie)

TECHNOLOG – PROGRAMISTA OBRABIAREK - 997,4 PLN

udział w opracowywaniu programów obróbki maszyn, wsparcie pracy nad dokumentacją techniczną, wdrażanie i nadzór programów obróbki
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Mielec (podkarpackie)

KIEROWCA POJAZDU CIĘŻAROWEGO - od 2 000 PLN

Prowadzenie pojazdów ciężarowych na terenie Polski i Europy zachodniej i wschodniej.
kontakt przez PUP - 2016-11-16 - Niepołomice (małopolskie)

ORGANIZATOR WIDOWNI - 997,4 PLN

Organizator widowni- oferta stażu realizowana w ramach " Konserwator" Wymagania: wykształcenie średnie, umiejętność pracy w grupie, kreatywność, dokładność.
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Nowy Sącz (małopolskie)

SPRZEDAWCA - UZUPEŁNIENIE - 997,4 PLN

obsługa klienta, przyjmowanie i układanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Paterek (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR MASZYN SZWALNICZYCH - od 1 850 PLN

Umiejętność szybkiego i precyzyjnego łączenia elementów wykrojów odzieży lekkiej : spodni i spódnic zgodnie ze wzorcem. Umiejętność obsługi maszyn szwalniczych m.in. automatu do odszywania kieszeni DUERKOPP ADLER, hafciarki JUKI, JAMATO, BROTHER,)
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Baranów (wielkopolskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

Zgodnie z załączonym do wniosku programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Bielsko-Biała (śląskie)

SZWACZKA - 997,4 PLN

według progamu
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Zacharzyn (wielkopolskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

Oferta stażu dla osób młodych (do 30 roku życia) pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, zakwalifikowanych do II profilu pomocy (Projekt POWER)Wykształcenie średnie; obsługa komputera, komunikatywnośc, wysoka kultura osobista; Zakres obowiązków: obsługa klienta, przyg. dokumentacji, obsługa programów bankowych; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Pyskowice (Placówka Banku BZW BK)
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Pyskowice (śląskie)

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Ostrołęka (mazowieckie)

SERWISANT SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO - 997,4 PLN

- przyjmowanie zgłoszeń serwisowych,- sporządzanie kosztorysu naprawy sprzętu komputerowego,- diagnoza oraz usunięcie awarii sprzętu,- aktualizacja oprogramowania,- tworzenie kopii i odzyskiwanie danych,- montaż komputerów,- przeglądy okresowe komputerów i notebooków,- tworzenie i konfiguracja sieci,
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Babimost (lubuskie)

MAGAZYNIER/OPERATOR WÓZKA - do 2 600 PLN

Realizacja procesów magazynowych, m.in.: przyjęć, wydań, kompletacji, innych usług dodatkowych. Obsługa wózków widłowych wysokiego składowania i wózków paletowych. Obsługa systemu komputerowego WMS (Softlab).
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Gdańsk (pomorskie)

KOSMETOLOG - od 1 750 PLN

Zadania z zakresu kosmetologii
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Słupca (wielkopolskie)

ROBOTNIK PLACOWY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Zawiercie (śląskie)

OPERATOR MASZYN DO RECYKLINGU - do 1 850 PLN

Obsługa maszyn do recyklingu kabli
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Kośmidry (warmińsko-mazurskie)

zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Racławice (małopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - do 11,61 PLN

Produkcja opakowań
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Siemianowice Śląskie (śląskie)

PAKOWACZ - od 1 850 PLN

prace interwencyjne
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Białogard (zachodniopomorskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed