Praca DORADCA FINANSOWY Toruń Profi Credit Polska S.A.

Rejtana 2/4, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: obsługa klienta, obsługa komputera

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: praca zadaniowa

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DORADCA FINANSOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Toruń

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Toruń

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Toruń

Zawód: doradca finansowy

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: znajomość i obsługa komputera

Nazwa pracodawcy: Profi Credit Polska S.A.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia

Browarna 2, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Bielsko-Biała

Gmina pracodawcy: Bielsko-Biała

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bielsko-Biała

Ulica pracodawcy: Browarna

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca finansowy

Podobne oferty pracy

POMOC KUCHENNA - do 2 000 PLN

zg
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

prace porządkowe oraz inne zlecone, w zależności od umiejętności pracownika ( malowanie , kładzenie płytek), praca głównie w Toruniu, ew. delegacje na terenie Polski
ENERGON Sp. z o.o. - 2016-07-18 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

gotowanie posiłków wegetariańskich
Restauracja CIASNA Justyna Fuss Klub Rozrywki TRATWA - 2017-04-07 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ - od 2 000 PLN

PROMEDICA 24 - 2017-04-18 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace ogólnobudowlane na terenie Torunia
ENERGON Sp. z o.o. - 2016-05-18 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

INSTALATOR SYSTEMÓW ALARMOWYCH - 2 000 - 4 000 PLN

montaż systemów alarmowych i sieci strukturalnych
Eltrotech Sp. zo.o. - 2016-11-04 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

ASYSTENT ZARZĄDU - od 1 850 PLN

obsługa sekretariatu, sporządzanie pism i wykazów, biurowa obsługa wierzytelności, wysokość wynagrodzenia do negocjacji
KUJAWSKO-POMORSKA AGENCJA FINANSOWA SP. Z O.O. - 2016-06-03 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

KUCHARZ - 2 000 - 3 000 PLN

Przygotowywanie śniadań, dań wg. karty, utrzymanie ładu i porządku w kuchni.
HEBAN HOTEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-05-25 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

DORADCA ZAWODOWY - od 2 100 PLN

prowadzenie zajęć z doradztwa zawodowego, realizacja projektów unijnych, prowadzenie dokumentacji, sprządzanie sprawozdań
OCHOTNICZE HUFCE PRACY KUJAWSKO-POMORSKA WOJEW.KOMENDA TORUŃ - 2016-12-21 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

obsługa klientów, obsługa kasy fiskalnej, rozliczanie ze sprzedaży
ZAKŁAD MIĘSNY KAWSCY SPÓŁKA JAWNA - 2017-03-24 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

ŚLUSARZ GALANTERII METALOWEJ - od 2 000 PLN

cięcie i przygotowanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym, obróbka detali i wyrobów metalowych zgodnie z dokumentacją
kontakt przez PUP - 2016-10-11 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK DO MAGAZYNU - od 1 750 PLN

kompletowanie zamównień klientów, kompleksowe przygotowanie towaru do wysyłki, wprowadzanie danych do systemu magazynowego
Przedsiębiorstwo Usługowe Wakat Kelm S.J - 2015-12-02 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

FRYZJER DAMSKO- MĘSKI - od 2 200 PLN

strzyżenie, modelowanie, koloryzacja
Liro Danuta Salon Fryzjerski SZYK - 2017-02-07 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

STAŻYSTA - od 2 000 PLN

Obsługa pacjentów.Dobór odpowiedniego zaopatrzenia ortopedycznego.Dobieranie odpowiedni c h komponentów zaopatrzenia ortop .Wytwarzanie lejów protezowych .Montaż zaopatrzenia ortopedycznego.Wydawanie przedmiotów ortopedycznych pacjentom.Wysokość wynagrodzenia do uzgodnienia;wymagania:inżynieria biomedyczna lub protetyka, umiejętność obsługi pacjentów, doboru odpowiedniego zaopatrzenia ortopedycznego, komunikatywność, dobra organizacja pracy
ZAKŁAD SPRZĘTU ORTOPEDYCZNEGO I REHABILITACYJNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-01-22 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK PORZĄDKOWY - od 13 PLN

wynagrodzenie 13 zł brutto/h
PPHU TUDEN SP. Z O.O - 2017-04-07 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO (NATIVE SPEAKER) - 30 - 35 PLN

porwadzenie zajęć języka angielskiego na różnych poziomach zaawansowania z grupami osób dorosłych, grupami dziecięcymi, prowadzenie zajęć indywidualnych
kontakt przez PUP - 2016-12-23 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

MŁODSZY KONSULTANT - 11,5 - 12 PLN

obsługa telefoniczna klientów
WORK SERVICE S.A. - 2016-03-04 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

sprzątanie w sklepie w godz. 22-6
Aspen Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej - 2016-05-18 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 9 PLN

sprzedaż: zapiekanek wykonywanych na świeżo, na bieżąco, napojów ciepłych i zimnych, lodów włoskich, gorących ciastek
FHU FINESJA Anna Kulczyńska - 2016-12-01 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

PROJEKTANT - od 3 493 PLN

projektowanie mebli, obługa bezpośrednia klienta, sprzedaż mebli
Ergostyl sp. z o.o. - 2017-03-10 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

FP POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

prace biurowe, realizacja zadań należących do kompetencji samorządu województwa
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA - do 1 850 PLN

zg
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

KONSULTANT TELEFONICZNY - od 2 500 PLN

praca przy komputerze, sprzedaż produktów bankowych i ubezpieczeniowych
kontakt przez OHP - 2017-03-14 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

FP PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO BIUROWY - 997,4 PLN

staż FPzapoznanie sie z ustawami, z zasadami funkcjonowania WUP, z zakresem programu badań statystycznych statystyki publicznej, zapoznanie sie z programem Operacyjnym Wiedza, Edukacja, Rozwój
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 000 PLN

obsługa hydropulpera: ładowanie makulatury do maszyny rozdrabniającej, obsługa wózka widłowego
MIKLAN-RYZA SPÓŁKA JAWNA MICHAŁ MICHALSKI, ŁUKASZ MICHALSKI - 2017-02-23 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

OGRODNIK TERENÓW ZIELENI - od 1 850 PLN

prace ogrodnicze, pielęgnacyjne, brukarskie, ziemne
"ATRIA" Michał Osmański - 2016-05-20 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

STRÓŻ/DOZORCA - od 2 000 PLN

dozorowanie obiektu budowy- elastyczny grafik pracy
GRUPA SOLID SECURITY SP. Z O.O. - 2017-01-24 - Toruń (kujawsko-pomorskie)