Praca DORADCA FINANSOWY - REPREZENTANT / MIELEC Mielec kontakt przez OHP

Stanowisko: DORADCA FINANSOWY - REPREZENTANT / MIELEC

Wynagrodzenie: 1 000 - 3 000 PLN

Zakres obowiązków: Obiektywne doradztwo majątkowe

Data publikacji: 2016-05-05

Lokalizacja: Mielec (podkarpackie)

Pracodawca: kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Forma zatrudnienia: Umowa agencyjna

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 000 - 3 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Zarobki uwarunkowane od rezultatów pracy

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DORADCA FINANSOWY - REPREZENTANT / MIELEC

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Mielec

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: mielecki

Zawód: doradca finansowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 000 - 3 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: Prawo jazdy kat. B

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_1: łatwość w nawiązywaniu kontaktów

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_2: umiejętności budowania sieci kontaktów

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
osoba niekarana, motywacja do pracy i nastawienie na cel

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Centrum Kariery Mielec

Chopina 8, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: mielecki

Gmina pracodawcy: Mielec

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Mielec

Adres strony pracodawcy: http://www.ovb.pl

Ulica pracodawcy: Chopina

Numer budynku pracodawcy: 8

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Centrum Kariery Mielec

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca finansowy