Praca DORADCA FINANSOWY Drezdenko AIKON FINANSE Sp. z o.o. Sp.Komandytowa

Stanowisko: DORADCA FINANSOWY

Wynagrodzenie: od 2 000 PLN

Zakres obowiązków: profesjonalna obsługa klientów z wykorzystaniem znajomości zasad prowadzenia rozmowy handlowej, wykonywanie działań pro sprzedażowych, sporządzanie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi standardami, dbanie o wizerunek firmy

Data publikacji: 2016-08-03

Lokalizacja: Drezdenko (lubuskie)

Pracodawca: AIKON FINANSE Sp. z o.o. Sp.Komandytowa

66-530 Drezdenko, powiat: strzelecko-drezdenecki, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
profesjonalna obsługa klientów z wykorzystaniem znajomości zasad prowadzenia rozmowy handlowej, wykonywanie działań pro sprzedażowych, sporządzanie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi standardami, dbanie o wizerunek firmy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA FINANSOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Drezdenko

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: strzelecko-drezdenecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Drezdenko

Zawód: doradca finansowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, ekonomiczne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: doświadczenie zawodowe: 2 lata w sprzedaży

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: AIKON FINANSE Sp. z o.o. Sp.Komandytowa

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich

Bułgarska 14, 60-321 Poznań, powiat: łukowski, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv,

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: łukowski

Gmina pracodawcy: Serokomla

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Poznań

Ulica pracodawcy: Bułgarska

Numer budynku pracodawcy: 14

Profil działalności pracodawcy:
Pozostała działalność wspomagająca usługi finansowe,

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca finansowy

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 03.08.2016