Praca DORADCA DS. KREDYTÓW HIPOTECZNYCH Gniezno Bank BPH Spółka Akcyjna

Sienkiewicza 1, 62-200 Gniezno, powiat: gnieźnieński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
Aktywna sprzedaż i pozyskiwanie nowych klientów w zakresie produktu Kredyt Hipoteczny; współpraca z pośrednikami sprzedaży produktów bankowych oraz prowadzenie dla nich szkoleń z zakresu obowiązujących zasad kredytowania nieruchomości;weryfikacja i nadzór nad dokumentacją Klientów oraz obsługiwanych produktów;

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 900 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA DS. KREDYTÓW HIPOTECZNYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gniezno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gnieźnieński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gniezno

Zawód: doradca finansowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 900 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: Bank BPH Spółka Akcyjna

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie

Sobieskiego 20, 62-200 Gniezno, powiat: gnieźnieński, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: gnieźnieński

Gmina pracodawcy: Gniezno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gniezno

Ulica pracodawcy: Sobieskiego

Numer budynku pracodawcy: 20

Nazwisko osoby zgłaszającej: Agata Kapuścińska

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca finansowy

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 21.01.2016