Praca DIETETYK Żary Biznes-Box Marcin Krukar

Stanowisko: DIETETYK

Wynagrodzenie: 2 400 - 5 000 PLN

Zakres obowiązków: Prowadzenie kuracji żywieniowej wg norm firmy, prowadzenie punktu - Centrum Dietetycznego, nadzór nad personelem

Data publikacji: 2016-07-01

Lokalizacja: Żary (lubuskie)

Pracodawca: Biznes-Box Marcin Krukar

Miejsce pracy:
Chrobrego 18, 68-200 Żary, powiat: żarski, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
Prowadzenie kuracji żywieniowej wg norm firmy, prowadzenie punktu - Centrum Dietetycznego, nadzór nad personelem

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 400 - 5 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Wynagrodzenie w przedziale 2.400 do 5.000 złotych/ miesiąc

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DIETETYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Żary

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żarski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Żary

Zawód: dietetyk

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 400 - 5 000 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie wyższe lub zawodowe (dietetyka, technologia żywienia, biologia, biochemia), sumienność, odpowiedzialność

Nazwa pracodawcy: Biznes-Box Marcin Krukar

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żarach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv i list motywacyjny

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, poczta, inny - SKIEROWANIE

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: żarski

Gmina pracodawcy: Żary

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żary

Ulica pracodawcy: Chrobrego

Numer budynku pracodawcy: 18

Profil działalności pracodawcy:
PROWADZENIE KURACJI ODCHUDZAJĄCYCH, SPRZEDAŻ SUPLEMENTÓW DIETY, DORADZTWO

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żarach

Zawód wykonywany przez pracownika: dietetyk