Praca DIETETYK Ścinawka Dolna DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W ŚCINAWCE DOLNEJ

Stanowisko: DIETETYK

Wynagrodzenie: od 2 200 PLN

Zakres obowiązków: 1. Planowanie i nadzór żywienia zbiorowego.2. Organizacja i nadzór etapów produkcji potraw.3. Ocena, zapotrzebowanie na składniki odżywcze.4 Prowadzenie dokumentacji żywienia zbiorowego w DPS = HCCP

Data publikacji: 2016-05-17

Lokalizacja: Ścinawka Dolna (dolnośląskie)

Pracodawca: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W ŚCINAWCE DOLNEJ

57-400 Ścinawka Dolna 17, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
1. Planowanie i nadzór żywienia zbiorowego.2. Organizacja i nadzór etapów produkcji potraw.3. Ocena, zapotrzebowanie na składniki odżywcze.4 Prowadzenie dokumentacji żywienia zbiorowego w DPS = HCCP

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 200 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DIETETYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ścinawka Dolna

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kłodzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Radków

Zawód: dietetyk

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 200 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat), inne

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_1: średnie zawodowe, medyczne

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W ŚCINAWCE DOLNEJ

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Wyspiańskiego 2J, 57-300 Kłodzko, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: kłodzki

Gmina pracodawcy: Kłodzko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kłodzko

Ulica pracodawcy: Wyspiańskiego

Numer budynku pracodawcy: 2J

Nazwisko osoby zgłaszającej: Regina Habel

Adres składania dokumentów aplikacyjnych na to stanowisko:

Gmina pracodawcy: Radków

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ścinawka Dolna

Numer budynku pracodawcy: 17

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Zawód wykonywany przez pracownika: dietetyk