Praca DIETETYK Grajewo "EKOLEX" SP. Z O.O.

KONSTYTUCJI 3-GO MAJA 34, 19-200 Grajewo, powiat: grajewski, woj: podlaskie

Zakres obowiązków: Ustalanie jadłospisów, przygotowywanie diet.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DIETETYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Grajewo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: grajewski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Grajewo

Zawód: dietetyk

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Dietetyk

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat), gastronomiczne

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: "EKOLEX" SP. Z O.O.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Grajewie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: grajewski

Gmina pracodawcy: Grajewo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Grajewo

Ulica pracodawcy: KONSTYTUCJI 3-GO MAJA

Numer budynku pracodawcy: 34

Profil działalności pracodawcy: USŁUGI

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Grajewie

Zawód wykonywany przez pracownika: dietetyk