Praca DIAGNOSTA SAMOCHODOWY Dobiegniew FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "JVO" WIOLETTA KAMIŃSKA*

Stanowisko: DIAGNOSTA SAMOCHODOWY

Wynagrodzenie: od 1 200 PLN

Zakres obowiązków: Przeprowadzanie badań technicznych pojazdów

Data publikacji: 2016-08-01

Lokalizacja: Dobiegniew (lubuskie)

Pracodawca: FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "JVO" WIOLETTA KAMIŃSKA*

SIENKIEWICZA 10/1, 66-520 Dobiegniew, powiat: strzelecko-drezdenecki, woj: lubuskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 200 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DIAGNOSTA SAMOCHODOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dobiegniew

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: strzelecko-drezdenecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Dobiegniew

Czy jest to praca stała?: 1

Zawód:
diagnosta uprawniony do wykonywania badań technicznych pojazdów

Dokładniejszy opis oferty pracy: praca stała

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 200 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
Badania techniczne pojazdów (wymagany staż - lata: 5)

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 5

Nazwa pracodawcy:
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "JVO" WIOLETTA KAMIŃSKA*

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: strzelecko-drezdenecki

Gmina pracodawcy: Dobiegniew

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Dobiegniew

Ulica pracodawcy: SIENKIEWICZA

Numer budynku pracodawcy: 10

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich