Praca DIAGNOSTA LABORATORYJNY Białystok kontakt przez PUP

Stanowisko: DIAGNOSTA LABORATORYJNY

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: -

Data publikacji: 2016-03-22

Lokalizacja: Białystok (podlaskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DIAGNOSTA LABORATORYJNY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Białystok

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Białystok

Zawód: diagnosta laboratoryjny

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 03.10.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

Pogodna 63/1, 15-365 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: m. Białystok

Gmina pracodawcy: Białystok

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Białystok

Ulica pracodawcy: Pogodna

Numer budynku pracodawcy: 63/1

Profil działalności pracodawcy:
pobieranie materiału biologicznego do badań i wykonywanie badań

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: diagnosta laboratoryjny

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Sprzedaż i doradztwo klientowi przy doborze sprzętu
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Kielce (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klienta, sprzedaż towarów,obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Libiąż (małopolskie)

STARSZY KSIĘGOWY - od 2 690 PLN

Bezpośredni kontakt z klientami arabsko języcznymi oraz francusko języcznymi w celu wyjaśnienia kwesti niezapłaconych faktur
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Łódź (łódzkie)

OGRODNIK TERENÓW ZIELENI - 997,4 PLN

Przygotowanie terenów zieleni pod założenie roślin. Obsługa i konserwacja maszyn i urządzeń ogrodnicznych. Zakładanie trawników. Wysiewanie roślin. Sadzenie, przesadzanie, nawadnianie roślin.
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Nowy Dwór (kujawsko-pomorskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Staż w Biurze Turystycznym "ABEX".Program stażu do zapoznania w pokoju nr 56.
kontakt przez PUP - 2017-04-05 - Kielce (świętokrzyskie)

EKSPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY - od 2 300 PLN

komunikacja z kierowcami, organizacja transportu do Unii Europejskiej i do krajów wschodnich, wystawianie zleceń i faktur
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Piaseczno (mazowieckie)

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

praca jako kosmetyczka
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Kraków (małopolskie)

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-07-14 - Żywiec (śląskie)

POZOSTALI PIEKARZE, CUKIERNICY I POKREWNI - od 1 850 PLN

przygotowywanie i pieczenie ciast, wykonywanie deserów
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Koło (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

Obsługa klienta, przyjmowanie towaru, układanie towaru na półkach i w lodówkach, obsługa terminala, obsługa lotomatu
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

Sprzątanie terenu wokół budynku firmy, koszenie trawy, wykonywanie prac związanych z drobnymi naprawami w pomieszczeniach firmy, usuwanie i segregacja odpadów komunalnych.
kontakt przez PUP - 2017-06-01 - Dąbrówki (podkarpackie)

SPRZEDAWCA-MAGAZYNIER - do 1 850 PLN

obsługa klientów, sprzedaż towarów, wystawianie faktur, przygotowanie zamówień, przyjmowanie towaru, dostarczanie towaru do klienta-teren Śląska
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Chorzów (śląskie)

FIZJOTERAPEUTA - do 1 850 PLN

Obsługa sprzetu do rehabilitacji, Wykonywanie masażów oraz ćwiczeń z pacjentami
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Piekary Śląskie (śląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - 997,4 PLN

- obsługa klientów,- pozyskiwanie nowych klientów,- terminowa dostawa zamówionych towarów,- przyjmowanie i realizacja zamówień,- obsługa programu handlowego i biurowego
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Skarżysko-Kamienna (świętokrzyskie)

ŚLUSARZ / MALARZ PROSZKOWY - od 2 200 PLN

malowanie aplikacją proszkową
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Zabłocie (łódzkie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY-STAŻ POWER - 997,4 PLN

prowadzenie list obecności, prowadzenie akt osobowych pracowników, fakturowanie, obsługa programu sprzedaży KPiR, ObSp, prowadzenie dziennika korespondencji, monitoring płatności odbiorców
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Golina Wielka (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

pracownik biurowy
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Pasłęk (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - ZAOPATRZENIOWIEC - 997,4 PLN

nauka obsługi kasy fiskalnej,zamawianie towarów, prowadzenie dokumentacji sklepowej.
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Sawity (warmińsko-mazurskie)

KIEROWNIK ZAKŁADU KOMPLEKSOWEJ OBSŁUGI KLIENTA SPRZEDAŻY I USŁUG - od 2 000 PLN

OBSŁUGA KOMPUTERA, URZĄDZEŃ BIUROWYCH, PROGRAMÓW KOMUTEROWYCH, POZYSKIWANIE KONTRAHENTÓW, NEGOCJOWANIE UMÓW, WYMAGANIA;WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE, UMIEJETNOŚCI NEGOCJACYJNE, KOMUNIKACYJNE,
kontakt przez PUP - 2017-08-08 - Szczecin (zachodniopomorskie)

MONTER UKŁADÓW HYDRAULICZNYCH I PNEUMATYCZNYCH - do 1 850 PLN

montaz elementów hydrauliki siłowej, prace ślusarskie
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Tuchola (kujawsko-pomorskie)

KELNER/BARMAN - od 1 850 PLN

Obsługa gości restauracji
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Kęty (małopolskie)

sprzedawca
kontakt przez PUP - 2017-05-23 - Środa Wielkopolska (wielkopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

Pracownik produkcji
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Mońki (podlaskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 925 PLN

Wykonywanie prac porządkowych i drobnych prac remontowych.
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Hańsk Pierwszy (lubelskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż artykułów, obsługa kasy fiskalnej, comiesięczna inwentaryzacja
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Głowno (łódzkie)

KELNERKA - od 2 500 PLN

obsługa wczasowiczów w kawiarni i na stołówce
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

376S WULKANIZATOR - od 2 000 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Jastrzębia (mazowieckie)

zaznajomienie sie z przedmiotem i zakresem działania Urzędu Skarbowego, przyjmowanie rocznych zeznań podatkowych, zakładanie akt podatkowych podatników, wpinanie wszelkiej dokumentacji podatkowej do akt podatkowych, wprowadzanie do systemu komputerowego dokumentów podatkowych, segregowanie i wpinanie wszelkiej dokumentacji do akt egzekucyjnych
kontakt przez PUP - 2017-08-10 - Mysłowice (śląskie)

KONSERWATOR - od 2 300 PLN

Praca jako konserwator na obiekcie przy ul. Źródlanej
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Żary (lubuskie)