Praca DIAGNOSTA Chorzów kontakt przez PUP

Jak działa monitoring pojazdów?

Miejsce pracy: Chorzów, powiat: m. Chorzów, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
diagnoza komputerowa, naprawa i obsługa pojazdów samochodowych, montaż akcesoryjnego doposażnia (alarmy, czujniki parkowania, GPS, dodatkowe oświetlenie) obsługa i naprawa układów A/C. Pomiar i regulacja geometrii.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DIAGNOSTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Chorzów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Chorzów

Zawód: technik pojazdów samochodowych*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 000 PLN

Data zakończenia pracy: 27.10.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, techniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
3 lata doświadczenia, umiejętność komputerowego diagnozowania usterek pojazdów samochodowych, naprawa podzespołów elektrycznych, podstawowa znajomość języka angielskiego

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

Łagiewnicka 15, 41-902 Bytom, powiat: m. Bytom, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: dokumenty aplikacyjne+ skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Bytom

Gmina pracodawcy: Bytom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bytom

Ulica pracodawcy: Łagiewnicka

Numer budynku pracodawcy: 15

Profil działalności pracodawcy:
Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: technik pojazdów samochodowych*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 21.09.2016