Praca DEKARZ/POMOCNIK DEKARZA Kępno Firma Dekarsko-Handlowa BLADEK Robert Kozioł

Zobacz produkty związane z Nike

Stanowisko: DEKARZ/POMOCNIK DEKARZA

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Wykonywanie prac dekarskich, pokrycia dachowe (również do przyuczenia)

Data publikacji: 2016-04-21

Lokalizacja: Kępno (wielkopolskie)

Pracodawca: Firma Dekarsko-Handlowa BLADEK Robert Kozioł

Warszawska 66, 63-600 Kępno, powiat: kępiński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
Wykonywanie prac dekarskich, pokrycia dachowe (również do przyuczenia)

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DEKARZ/POMOCNIK DEKARZA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kępno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kępiński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kępno

Zawód: dekarz*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Dekarz*

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: Firma Dekarsko-Handlowa BLADEK Robert Kozioł

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Praca na terenie powiatu kępińskiego

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: kępiński

Gmina pracodawcy: Kępno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kępno

Ulica pracodawcy: Warszawska

Numer budynku pracodawcy: 66

Profil działalności pracodawcy: Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie

Zawód wykonywany przez pracownika: dekarz*