Praca DEKARZ Mielęcin kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Mielęcin, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg. programu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DEKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Mielęcin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wałecki

Zawód: dekarz*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 03.10.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wałczu

Wojska Polskiego 41, 78-600 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: wałecki

Gmina pracodawcy: Wałcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wałcz

Ulica pracodawcy: Wojska Polskiego

Numer budynku pracodawcy: 41

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wałczu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dekarz*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

MONTER ŚCIAN I SUFITÓW - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2017-03-02 - Radom (mazowieckie)

KSIĘGARZ- SPRZEDAWCA - od 1 950 PLN

Prowadzenie sprzedaży towarów w różnych formach. Pełna obsługa i informacja, zakup, magazynowanie, obieg dokumentacji.
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Lwówek Śląski (dolnośląskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

Naprawa pojazdów samochodowych,wulkanizacja opon,przeglądy samochodowe
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Lubin (dolnośląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI. - od 1 850 PLN

Produkcja konstrukcji metalowych i ich części - samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Siemianowice Śląskie (śląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

pomocniczy robotnik budowlanyOferta pracy skierowana do osób bezrobotnych do 30 r.ż. z ustalonym II profilem pomocy, które dotychczas nie były w stosunku pracy z Wnioskodawcą, nie odbywały u niego stażu ani nie korzystały z innych form wsparcia finansowanych z Funduszu Pracy lub Europejskiego Funduszu Społecznego u tego Wnioskodawcy.
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Zielonka (podkarpackie)

PRACOWNIK FERMY DROBIU - od 1 300 PLN

ścielenie, mycie kurników, usuwanie obornika, wykonywnaie prac porządkowych;
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Boguszyce (opolskie)

SPRZEDAWCA-STAŻ - 997,4 PLN

obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie towaru, obsługa klienta, sprawdzanie stanu zapasu w magazynie, wyszukiwanie korzystnych ofert, sprawna realizacja zamówień, przyjmowanie i załatwianie reklamacji.
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Zakopane (małopolskie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ ODLEWNICZYCH - od 2 000 PLN

-obsługa masztn odlewniczych -obsługa pieca-obsługa maszyn do obróbki odlewów
kontakt przez PUP - 2017-03-08 - Gałków Mały (łódzkie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - MOSKITIERY - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stazu
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Czechowice-Dziedzice (śląskie)

SPAWACZ MIG+MAG - od 1 850 PLN

Spawanie pieców i wkładów stalowych, ślusarstwo
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Skawina (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 462,5 PLN

gotowanie smażenie/pieczenie, sprzątanie stanowiska pracy, obsługa urządzeń gastronomicznych
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Zielona Góra (lubuskie)

SPAWACZ/OPERATOR MASZYNY TNĄCEJ - do 1 750 PLN

zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2015-12-22 - Czeladź (śląskie)

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI I KOPARKI (WOJ. LUBUSKIE I OKOLICE) - od 2 000 PLN

wykonywanie prac na budowie
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Żagań (lubuskie)

KUCHARZ - do 2 000 PLN

Przygotowywanie posiłków kuchni domowej.
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Ciechocinek (kujawsko-pomorskie)

485S - DEKARZ - od 1 850 PLN

montaż pokryć dachowych
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Radom (mazowieckie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

ROBOTY ZIEMNE, PRACE PORZĄDKOWE, OBSŁUGA NARZĘDZI (ZAGĘSZCZARKA, UBIJAK);WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, OBSŁUGA ZAGĘSZCZARKI I UBIJAKA WIBRACYJNEGO, 3 LATA STAŻU PRACY NA BUDOWIE
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Szczecin (zachodniopomorskie)

prace budowlane
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Radawnica (wielkopolskie)

STAŻ/PO WER/ - SEKRETARKA - 997,4 PLN

prace administracyjno-biurowe
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

Praca na budowie.
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Zrębice Pierwsze (śląskie)

PRACOWNIK OCHRONY - 2 600 - 2 900 PLN

Ochrona obiektów przemysłowych - statków. Ochrona na nabrzeżu oraz na budowanych jednostkach. Ochrona na magazynach przemysłowych.
kontakt przez PUP - 2016-07-10 - Gdańsk (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 900 PLN

sprzedaż oferowanych produktów, obsługa nabywców bezpośrednia i pośrednia
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Biała Podlaska (lubelskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 000 PLN

bieżąca obsługa klienta w hurtowni, obsługa komputera i urządzeń biurowych, wystawianie faktur,
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Nowy Dwór Gdański (pomorskie)

SPAWACZ MIG, MAG, TIG - od 2 000 PLN

spawanie MIG, MAG,TIG, spawanie konstrukcji stalowych i części maszyn rolniczych
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Ruda Śląska (śląskie)

SEKRETARKA - od 2 000 PLN

prowadzenie sekretariatu
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Puławy (lubelskie)

PRACOWNIK BIUROWY - do 1 850 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Jednorożec (mazowieckie)

PAKOWACZ RĘCZNY - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Jarosław (podkarpackie)

PRACOWNIK II STOPNIA W WYDZ. ZARZ. KRYZ. UMRP - od 2 300 PLN

Prace administracyjno - biurowe.
kontakt przez PUP - 2016-12-29 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

PAKOWACZ VACUM - od 1 850 PLN

metkowanie, ważenie i pakowanie towaru do wysyłki
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Sława (lubuskie)