Praca DEKARZ Kozińce Zakład Remontowo- Budowlany Naumnik Jacek

Miejsce pracy:
16-002 Kozińce 60C, powiat: białostocki, woj: podlaskie

Zakres obowiązków: x

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: stawka miesięczna

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DEKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kozińce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: białostocki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Dobrzyniewo Duże

Zawód: dekarz*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: doświadczenie

Nazwa pracodawcy: Zakład Remontowo- Budowlany Naumnik Jacek

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: kontakt tel. 601 402 532

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: białostocki

Gmina pracodawcy: Dobrzyniewo Duże

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kozińce

Numer budynku pracodawcy: 60C

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

Zawód wykonywany przez pracownika: dekarz*