Praca DEKARZ Gniezno Zakład Ogólnobudowlany J.W.R.Pankowscy

Stanowisko: DEKARZ

Wynagrodzenie: od 2 000 PLN

Zakres obowiązków: budowa dachu

Data publikacji: 2016-06-06

Lokalizacja: Gniezno (wielkopolskie)

Pracodawca: Zakład Ogólnobudowlany J.W.R.Pankowscy

Rolna 26 a, 62-200 Gniezno, powiat: gnieźnieński, woj: wielkopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DEKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gniezno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gnieźnieński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gniezno

Zawód: dekarz*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: Zakład Ogólnobudowlany J.W.R.Pankowscy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV + skierowanie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: gnieźnieński

Gmina pracodawcy: Gniezno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gniezno

Ulica pracodawcy: Rolna

Numer budynku pracodawcy: 26 a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie

Zawód wykonywany przez pracownika: dekarz*