Praca DEKARZ Cięcina FABRI Sp z.o.o Sp k

Stanowisko: DEKARZ

Wynagrodzenie: od 3 500 PLN

Zakres obowiązków: wykonywanie prac budowlanych

Data publikacji: 2016-07-26

Lokalizacja: Cięcina (śląskie)

Pracodawca: FABRI Sp z.o.o Sp k

Graniczna 31, 34-350 Cięcina, powiat: żywiecki, woj: śląskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DEKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Cięcina

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żywiecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Węgierska Górka

Zawód: dekarz*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, budowlane

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
5 lat doświadczenia zwodowego w budownictwie, wymagana umiejetność obsługi elektronarzędzi, montażu i demontażu rusztowania

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 5

Nazwa pracodawcy: FABRI Sp z.o.o Sp k

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv lub skierowanie do pracodawcy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: żywiecki

Gmina pracodawcy: Węgierska Górka

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Cięcina

Ulica pracodawcy: Graniczna

Numer budynku pracodawcy: 31

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Zawód wykonywany przez pracownika: dekarz*