Praca DEKARZ-BLACHARZ Gołębiew Nowy Dachtom Monika Olkiewicz

Miejsce pracy:
- 4, 99-300 Gołębiew Nowy, powiat: kutnowski, woj: łódzkie

Zakres obowiązków:
Roboty dekarsko-blacharskie,mile widziane doswiadczenie w pracy lub z przyuczeniemdo zawodu.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DEKARZ-BLACHARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gołębiew Nowy

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kutnowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kutno

Zawód: dekarz*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: podstawowe

Nazwa pracodawcy: Dachtom Monika Olkiewicz

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV-kontakt osobisty poprzedzony telefonicznym

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: kutnowski

Gmina pracodawcy: Kutno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gołębiew Nowy

Ulica pracodawcy: -

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Zawód wykonywany przez pracownika: dekarz*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 01.12.2015