Praca CZYŚCICIEL OBIEKTU DWORCOWEGO I SZYNOBUSÓW Wolsztyn ZAKŁADY USŁUGOWE ZACHÓD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Miejsce pracy:
64-200 Wolsztyn, powiat: wolsztyński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
Sprzątanie obiektu dworcowego i szynobusów w Wolsztynie, kontakt telefoniczny 65 537 54 80 lub 572406771 p. Pachacz lub e-mail:k.bajsztok (at) zuz.com.pl

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Nazwa stanowiska: CZYŚCICIEL OBIEKTU DWORCOWEGO I SZYNOBUSÓW

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wolsztyn

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wolsztyński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Wolsztyn

Zawód: czyściciel pojazdów

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: gimnazjalne

Nazwa pracodawcy:
ZAKŁADY USŁUGOWE ZACHÓD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wolsztynie

ROBOCZA 40, 61-517 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
e-mail:k.bajsztok (at) zuz.com.pl lub tel. 65 537 54 80

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: m. Poznań

Gmina pracodawcy: Poznań

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Poznań

Ulica pracodawcy: ROBOCZA

Numer budynku pracodawcy: 40

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wolsztynie

Zawód wykonywany przez pracownika: czyściciel pojazdów

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 07.10.2016

Podobne oferty pracy

KIEROWCA KAT. C+E - od 1 850 PLN

transport miedzynarodowy
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Wolsztyn (wielkopolskie)

ELEKTRYK - od 2 800 PLN

naprawy i serwisowanie instalacji, maszyn i urządzeń w firmie, doświadczenie zawodowe od 3-5 lat
GMINNA SPÓŁDZIELNIA "SAMOPOMOC CHŁOPSKA" W WOLSZTYNIE - 2016-08-31 - Wolsztyn (wielkopolskie)

KIEROWCA KAT. B+MAGAZYNER - od 2 000 PLN

dostawa towaru do klienta, rozładunki i załadunki
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "VIKA BIS" TOMASZ RADOMSKI - 2017-04-21 - Wolsztyn (wielkopolskie)

PRCAOWNIK OBSŁUGI TORU BOWLINGOWEGO - od 2 150 PLN

obsługa komputera i maszyn do bowlingu, obsługa klienta
FALA PARK SP. Z O.O. - 2016-09-06 - Wolsztyn (wielkopolskie)

KIEROWCA KAT C - od 4 000 PLN

Wymagane doświadczenie oraz świadectwo kwalifikacji. Transport międzynarodowy
TRIMAX ŚLUSAREŃKA MIŁOSZ - 2016-01-15 - Mochy (wielkopolskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

Ogólne pomocnicze prace na terenie pieczarkarni
UPRAWA GRZYBÓW TADEUSZ TOMIAK , KĘBŁOWO - 2016-04-08 - Kębłowo (wielkopolskie)

KIEROWCA KAT. B - od 2 000 PLN

dostawa towaru, pomoc przy załadunkach i rozładunkach, praca na terenie europy
PDS LOGISTICS Sp. z o.o. - 2017-04-12 - Solec (wielkopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

przygotowanie akt do archiwum, sporzadzanie lst do wypłaty, przygotowanie akt do archiwum, przyjmowanie wniosków o ustlenie prawa do zasiłku rodzinnego
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Przemęt (wielkopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - od 1 850 PLN

wprowadzanie i aktualizowanie danych, nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów z klientami, weryfikacja dokumentów, obsługa korespodnencji,
PRESSTU.PL Marcin Kosicki - 2016-06-08 - Wolsztyn (wielkopolskie)

ASYSTENT SPEDYTORA - 1 850 - 2 500 PLN

przygotowywanie zleceń transportowych, opracowywanie i obrabianie dokumentów transportowych
DAKPOL Sp. z o.o. Wolsztyn - 2016-04-04 - Wolsztyn (wielkopolskie)

TECHNOLOG PRODUKCJI PIECZAREK - od 2 500 PLN

PROWADZENIE PRODUKCJI PIECZAREK, WYMAGANE MIN. 3 LETNIE DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU
UPRAWA GRZYBÓW KATARZYNA KOŚCIUSZKO - 2016-01-05 - Stare Popowo (wielkopolskie)

JELICIARZ - PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 000 PLN

konfekcjonowanie jelit baranich, pracodawca pokrywa część kosztów dojazdu do pracy
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE AMJADI INTERNATIONAL - POL Sp. z o.o. - SPÓŁKA KOMANDYTOWA KASZCZOR - 2016-10-28 - Kaszczor (wielkopolskie)

KUCHARZ, POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

przygotowywanie posiłków, praca w Restauracji Stara Mleczarnia w Mochach ul. Wolsztyńska 14, doświadczenie zawodowe wymagane
MATEUSZ KNOP FIRMA OGÓLNOBUDOWLANA "MAT-BUD" - 2016-09-05 - Mochy (wielkopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW KADR I PŁAC - od 2 500 PLN

sporządzanie list płac, prowadzenie akt osobowych, przygotowywaniw deklaracji ZUS, GUS, pracodawca wymaga 2 lata doświadczenia zawodowego
GRUPA PRODUCENTÓW ROLNYCH "ERGO - ROL" Sp. z o.o. Podmokle Małe - 2016-04-18 - Kiełpiny (wielkopolskie)

KASJER- SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

obsługa klienta
VOLAT SP. ZO.O. - 2016-11-22 - Wolsztyn (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY-INFORMATYK/WDROŻENIOWIEC - od 1 850 PLN

realizowanie projektów związanych z rozwojem firmy, głównie z dziedziny e-commerce, rozwiązywanie problemów IT,dobra znajomość podstawowych zagadnień związanych z branżą IT,znajomość pakietu biurowego MC Office,mile widziana znajomość HTML i/lub PhotoShop,znajomość systemów operacyjnych, wynagrodzenie od 1 850 - 3 000zł. brutto
FORAM KRZYŻANOWSKI ROMAN - 2016-10-28 - Karpicko (wielkopolskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 2 000 PLN

prace ogólnobudowlane
Krzysztof Szyszka "GRAFITEX" - 2015-11-26 - Bucz (wielkopolskie)

MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ PRZEMYSŁOWYCH - od 2 000 PLN

obsługa maszyn związanych z sortowaniem i pakowaniem jaj
kontakt przez PUP - 2017-04-12 - Wroniawy (wielkopolskie)

BARMAN - od 2 150 PLN

obsługa klienta w barze

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - od 2 200 PLN

prace biurowe
POL-PAK Sp. z o.o. Wolsztyn - 2016-12-01 - Wolsztyn (wielkopolskie)

ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH - od 1 850 PLN

możliwośc przyuczenia do zawodu
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Wolsztyn (wielkopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I SPRZEDAŻY - od 2 800 PLN

prowadzenie spraw przed i po sprzedażowych, mile widziana znajomość j. niemieckiego lub angielskiego
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE AMJADI INTERNATIONAL - POL Sp. z o.o. - SPÓŁKA KOMANDYTOWA KASZCZOR - 2016-09-14 - Kaszczor (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

obsługa klientów,wykładanie towaru na półki,prace porządkowe
Sklep ogólnospożywczy Roman Augustyniak - 2016-09-29 - Wolsztyn (wielkopolskie)

DOZORCA - od 2 500 PLN

dozór nocny gospodarstwa rolnego praca co drugą noc
ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA"PIONIER" BELĘCIN - 2016-06-21 - Belęcin (wielkopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 500 PLN

prace ślusarskie w tworzywie, kontakt z pracodawcą ul. Dworcowa 15 Wolsztyn
BAMAR TECH SP. JAWNA B.Czub, M.Wolnik - 2016-09-19 - Solec Nowy (wielkopolskie)

MECHANIK - od 2 600 PLN

mile widziane doświadczenie przy naprawie maszyn produkcyjnych
ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MLEKA MLECZ Sp. z o.o. - 2016-02-12 - Wolsztyn (wielkopolskie)

OPERATOR MASZYN CZYSZCZĄCYCH - od 1 850 PLN

obsługa myjki podciśnieniowej w gospodarstwie rolnym
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Jaromierz (wielkopolskie)

LAKIERNIK SAMOCHODOWY - od 2 800 PLN

Mozliwość przyuczenia do zawodu
A-GLAS - 2016-11-17 - Wolsztyn (wielkopolskie)

PRACOWNIKI FIZYCZNY FERMY DROBIU - od 1 850 PLN

pracowniki fizyczny fermy drobiu - refundowane nowe
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Nowe Tłoki (wielkopolskie)

Wybierz miejscowość