Praca CYRKULARZ KAMIENIA Koźmice Marian Rosiński Zakład Produkcyjno - Handlowo - Usługowy "ROKAM" EXPORT-IMPORT

Miejsce pracy:
57-200 Koźmice 14, powiat: ząbkowicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
CIĘCIE, FORMOWANIE KAMIENIAPRACA - TEREN DZIAŁALNOŚĆI FIRMY

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 7 00 - 15 00PRACODAWCA DOWOZI Z KOŹMIC

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: CYRKULARZ KAMIENIA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Koźmice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ząbkowicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ciepłowody

Zawód: pozostali robotnicy obróbki kamienia

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Data zakończenia pracy: 27.12.2015

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: UMIEJĘTNOŚĆI W ZAWODZIE

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE, SUMIENNOŚĆ, SYSTEMATYCZNOŚĆMILE WIDZIANY 2 LETNI STAŻ PRACY

Nazwa pracodawcy:
Marian Rosiński Zakład Produkcyjno - Handlowo - Usługowy "ROKAM" EXPORT-IMPORT

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: PODANIE + ŻYCIORYS

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU, Godziny : PO UPRZEDNIM KONTAKCIE TELEFONICZNYM

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: ząbkowicki

Gmina pracodawcy: Ciepłowody

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Koźmice

Numer budynku pracodawcy: 14

Profil działalności pracodawcy: Cięcie, formowanie i wykańczanie kamienia

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali robotnicy obróbki kamienia

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 02.12.2015

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - od 1 900 PLN

Obsługa kasy fiskalnej, dbanie o ład i porządek w miejscu pracy, obsługa klientów, nadzorowanie zamówień towaru, kwitowanie dostaw towaru, prowadzenie dokumentów gwarancyjnych, wydawanie paragonów oraz faktur, zajmowanie się reklamacjami oraz zwrotami, sporządzanie raportów na temat sprzedaży, inne bieżące czynności.
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Ząbkowice Śląskie (dolnośląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - GARFIK - od 1 850 PLN

OBSŁUGA KLIENTA. WYSTAWIANIE DOKUMENTÓW SPRZEDAŻY. RAPORTOWANIE. POZYSKIWANIE NOWYCH RYNKÓW ZBYTU. PREZENTACJA OFEROWANYCH PRODUKTÓW BEZPOŚREDNIO U KLIENTÓW. PRACE GRAFICZNE. DRUK MAŁYCH NAKŁADÓW DRUKARSKICH.
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Ziębice (dolnośląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 15 PLN

Różnorodne prace manualne - produkcja, montaż komponentów według instrukcji. Stanowiskowa kontrola produktu. Nadzór nad sprawnośćią i stanem technicznym powierzonego mienia. Terminowa realizacja zadań. Raportowanie uwag i niezgodności.
"DRG ZINC-METAL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2015-12-02 - Ząbkowice Śląskie (dolnośląskie)

KIEROWCA W RUCHU MIĘDZYNARODOWYM - 2 500 - 4 000 PLN

PRZEWÓZ TOWARÓW W RUCHU MIĘDZYNARODOWYM, ZAŁADUNEK I ROZŁADUNEK POJAZDU, PRZESTRZEGANIE CZASU PRACY KIEROWCY, KONTROLA DOKUMENTÓW PRZEWOZOWYCH.
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe SPEED PARTNER Patryk Pełka - 2016-11-09 - Ząbkowice Śląskie (dolnośląskie)

POKOJOWA - 997,4 PLN

ZGODNIE Z WNIOSKIEM
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Ząbkowice Śląskie (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - HANDLOWIEC (J. NIEMIECKI - BIEGŁY) - od 20 PLN

TŁUMACZENIE OFERT, ROZMOWY Z KONTRAHENTAMI, SPORZĄDZANIE UMÓW I OFERT. MOŻLIWOŚĆ WYJAZDÓW (1 DNIOWYCH) Z PRACODAWCĄ DO NIEMIEC.
ENIXA KORNELIA KUDAS - 2016-01-07 - Tarnów (dolnośląskie)

ELEKTRYK - od 2 200 PLN

Montaż układów automatycznego sterowania, instalacji elektrycznej zgodnie z dokumentacją elektryczną. Obsługa wyważarki. Serwis
APMIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-04-21 - Ziębice (dolnośląskie)

SPECJALIŚCI Z DZIEDZINY PRAWA GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI - nieodpłatny

1. Zapoznanie się z regulacjami prawnymi, organizacją i strukturą sądu.2. Poznanie organizacji i zakresu działania sekretariatów sądowych.3. Sporządzanie projektów pism wychodzących o przygotowywanie korespondencji do wysyłki.4. Archiwizacja akt sądowych.5. Praktyczne wykorzystanie narzędzi informatycznych.6. Obsługa urządzeń biurowych.7. Obsługa klienta - praktyczne sposoby budowania techniki obsługi klienta.
SĄD REJONOWY W ZĄBKOWICE ŚL. - 2016-02-09 - Ząbkowice Śląskie (dolnośląskie)

kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Ziębice (dolnośląskie)

NAUCZYCIEL WSPÓŁORGANIZUJĄCY KSZTAŁCENIE UCZNIÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH - 1 513 - 3 109 PLN

PRACA Z DZIECKIEM NIEWIDOMYM. WSPÓŁORGANIZOWANIE ZAJĘĆ DLA DZIECKA NIEWIDOMEGO. PROWADZENIE DOKUMENTACJI PRZEBIEGU ZAJĘĆ. PROWADZENIE ZAJĘĆ WSPOMAGAJĄCYCH.Wymagania: wykształcenie wyższe I, II stopnia lub studia podyplomowedyplom ukończenia studiów z zakresu tyflopedagogiki (w przypadku braku kandydatów dyplom ukończenia pedagogiki specjalnej)
PRZEDSZKOLE NA ORLEJ POLANIE - 2016-07-22 - Ziębice (dolnośląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

KONSERWACJA, UTRZYMYWANIE I PORZĄDKOWANIE GMINNYCH DRÓG I PLACÓW, UTRZYMANIE ZIELENI
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Ciepłowody (dolnośląskie)

PRACOWNIK DS. ZAOPATRZENIA I FAKTURAOWNIA - 997,4 PLN

zgodnie z wnioskiem
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Ziębice (dolnośląskie)

OGRODNIK TERENÓW ZIELENI - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Złoty Stok (dolnośląskie)

MECHANIK - od 1 850 PLN

NAPRAWA MASZYN I URZĄDZEŃ
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Ząbkowice Śląskie (dolnośląskie)

POMOC ARCHIWISTY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Ziębice (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Ząbkowice Śląskie (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

OBSŁUGA KASY FISKALNEJ. EKSPOZYCJA TOWARU. KONTROLA TERMINÓW PRZYDATNOŚCI. PRZYJMOWANIE TOWARÓW. SPORZĄDZANIE RAPORTÓW
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Ząbkowice Śląskie (dolnośląskie)

POMOC WYCHOWAWCY - PRAKTYKANT - nieodpłatny

1. obsługa centrali telefonicznej Ośrodka Szkolenia i Wychowania realizującego działalność w zakresie opieki wychowawczej i socjalnej młodzieży;2. obsługa urządzeń biurowych;3. obsługa komputera;4. pomoc w prowadzeniu korespondencji wychodzącej i przychodzącej,5. archiwizacja i segregacja dokumentacji;6. inne prace zlecone przez Kierownika jednostki.
DOLNOŚLĄSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OCHOTNICZYCH HUFCÓW PRACY - 2016-06-08 - Ząbkowice Śląskie (dolnośląskie)

KIEROWCA KAT. C+E - od 1 850 PLN

PRACE PRZY ROBOTACH BUDOWLANYCH I DROGOWYCH, PRZEWÓZ MATERIAŁÓW. PRACA TEREN DZIAŁALNOŚCI FIRMY
Marian Rosiński Zakład Produkcyjno - Handlowo - Usługowy "ROKAM" EXPORT-IMPORT - 2016-10-27 - Koźmice (dolnośląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 200 PLN

POZYSKIWANIE KLIENTÓW I NEGOCJACJA WARUNKÓW TRANSAKCJI, DOSTAWA PRODUKTU DLA KLIENTA- CAŁY KRAJ
TOREX A. I R. KŁAK SPÓŁKA JAWNA - 2015-11-30 - Kamieniec Ząbkowicki (dolnośląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 500 PLN

REALIZACJA SPOTKAN UMÓWIONYCH PRZEZ DZIAŁ CALL CENTER,
PROGRESS ACTIVE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-05-09 - Ząbkowice Śląskie (dolnośląskie)

KIEROWCA - od 4 000 PLN

PROWADZENIE BUSA, ODBIÓR I DOSTARCZANIE PRZESYŁEK
Firma Handlowo-Usługowa Mateusz Wagner - 2016-03-22 - Ząbkowice Śląskie (dolnośląskie)

OPERATOR MASZYN ROLNICZYCH - 2 000 - 2 500 PLN

JAZDA MASZYNAMI ROLNICZYMI, UPRAWA, ZASIEWY
AGROWIEC Remigiusz Weżgowiec - 2016-06-02 - Starczówek (dolnośląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed