Praca CUKIERNIK Świętajno kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Świętajno, powiat: szczycieński, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: zgodnie z zawodem

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: CUKIERNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Świętajno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: szczycieński

Zawód: cukiernik*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie

Wincentego Pola 4, 12-100 Szczytno, powiat: szczycieński, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: szczycieński

Gmina pracodawcy: Szczytno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Szczytno

Ulica pracodawcy: Wincentego Pola

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: cukiernik*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA-MAGAZYNIER - od 1 900 PLN

sprzedaż art. budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Lębork (pomorskie)

CIEŚLA SZALUNKOWY - od 1 850 PLN

szalunkowanie w celu wykonywania konstrukcji żelbetowych
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Stara Rokitnia (lubelskie)

FIZJOTERAPEUTA - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z prepisami BHP i ppoż.,- wykonywanie zabiegów uspawniających zgodnie ze zleceniem lekarza,- prowadzenie ćwiczeń leczniczych w systemie ćwiczeń zespołowych,- prowadzenie ćwiczeń leczniczych w systemie indywidualnych zajęć z chorym,- prowadzenie obserwacji chorego i rejestrowanie postępów uspraw. leczniczego.
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Zgierz (łódzkie)

KROJCZY - od 1 850 PLN

krojenie tkanin według wzoru nożem krojczym
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Lubawka (dolnośląskie)

DORADCA KOSMETYCZNY-SPRZEDAWCA (Z) - do 1 850 PLN

Doradca kosmetyczny-sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Tarnów (małopolskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA W SZKOLE - 997,4 PLN

OFERTA STAŻU - WG PROGRAMU STAŻU
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Dzierżążno Wielkie (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY + ST PO WER - 997,4 PLN

-obsł. urządzeń biurowych,- sporządzanie projektów pism,- przygot. poczty wychodzącej,- kserowanie dokumentów.
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Łódź (łódzkie)

BU/ DEKARZ - od 3 000 PLN

kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Wałbrzych (dolnośląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 300 PLN

kontakt z klientami z Chin, zdobywanie nowych kontrahentów, przygotowywanie ofert handlowych i umów w języku chińskim
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ROBOTNIK MAGAZYNOWY - od 1 850 PLN

załadunek i rozładunek towaru, obsługa maszyn-owijarek, przewijarek
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Czerwonak (wielkopolskie)

MAGAZYNIER(Z) - od 1 850 PLN

Odbiór towaru od dostawców, praca w sklepie(układanie towarów na półkach).
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Tuchów (małopolskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Tarnów Grodkowski (opolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Kłodzko (dolnośląskie)

PIEKARZ - 1 850 - 2 500 PLN

wyrób i wypiek pieczywa, produkcja ciast
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

MASAŻYSTA - od 2 500 PLN

OGÓLNY ZAKRES OBOWIĄZKÓW NA STANOWISKU MASAŻYSTY
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Prusy (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

wykonywanie prac zleconych przez S.C dla rolników, osób prywatnych (agroturystyka) gospodarstwa rolne
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Karpno (zachodniopomorskie)

POMOC APTECZNA - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

HANDLOWIEC - od 1 750 PLN

wyksz.średnie, umiejętność obsługi komputera, osoba do przyuczenia , osoba zarejestrowana w PUP przed 29.10.2015, profil II:handel energią elektryczną, przygotowywanie umów, ofert, obsługa biura, miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski
kontakt przez PUP - 2015-11-24 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - do 1 850 PLN

utrzymanie czystości na terenie miasta
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Nieżywięć (pomorskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - 997,4 PLN

Wg. harmonogramuRM art 49
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Strzelce Krajeńskie (lubuskie)

MURARZ - od 1 850 PLN

zlecone prace murarskie
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Kraków (małopolskie)

MECHANIK - od 2 200 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Warszawa (mazowieckie)

DORADCA KLIENTA - od 2 000 PLN

Doradca klienta - oferta zatrudnienia w ramach prac interwencyjnych. Żródło finansowania ALGORYTM.Obsługa klienta przy sprzedaży okien, drzwi, płytek ceramicznych, farb. Sporzadzanie ofert sprzedażowych
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Nowy Sącz (małopolskie)

POZOSTALI FOTOGRAFOWIE - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Bukowno (małopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - do 1 850 PLN

dostawa towaru
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Krasne (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 300 PLN

nawiązywanie kontaktów z dostawcami wietnamskimi w Polsce i zagranicą, współpraca handlowa, import-export, negocjowanie cen, podpisywanie umów w języku wietnamskim, negocjowwanie warunków logistycznych
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

BARMAN-KELNER - od 854,48 PLN

obsługa gości z Ukrainy i Rosji, przygotowywanie drinków, sprzątanie sali
kontakt przez PUP - 2016-12-02 - Chełm (lubelskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: przygotowywanie potraw: kebab, lody, gofry, obsługa kasy fiskalnejWYMAGANIA:mile widziane doświadczenie zawodoweOferta dla osób zarejestrowanych powyżej 30 roku życia z ustalonym II profilem pomocy
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Rusinowice (śląskie)

SALOWA - 997,4 PLN

Zapoznanie się ze stanowiskiem pracy, obowiązkami i topografią szpitala, ze specyfiką oddziałów szpitalnych, z charakterystyką środków dezynfekcyjnych i myjących, z techniką sprzątania za pomocą profesjonalnego sprzętu, ze standardami sprzątania pomieszczeń szpitalnych, ze standardami postępowania z odpadami medycznymi.Wynoszenie bielizny brudnej do pralni, przynoszenie czystej zgodnie z opracowanym standardem. Mycie i dezynfekcja wszystkich sprzętów na oddziale zgodnie z opracowaną procedurą. Przestrzeganie przepisów bhp.
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Dębno (zachodniopomorskie)

PRÓBKOBIORCA - do 1 850 PLN

pobieranie próbek wody do analiz na terenie gmin: Olkusz, Bukownio, Klucze, Bolesław
kontakt przez PUP - 2016-11-08 - Olkusz (małopolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed