Praca CIEŚLA SZALUNKOWY Zielona Góra kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Zakres obowiązków: praca cieśli szalunkowego na placach budowlanych

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 800 PLN

Nazwa stanowiska: CIEŚLA SZALUNKOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zielona Góra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Zielona Góra

Zawód: cieśla szalunkowy

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 800 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Sienkiewicza 9, 65-443 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: m. Zielona Góra

Gmina pracodawcy: Zielona Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zielona Góra

Ulica pracodawcy: Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: cieśla szalunkowy

Podobne oferty pracy

MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH - 997,4 PLN

Prace bieżące na warsztacie. Pomoc przy obsłudze ciagników rolniczych. Przygotowywanie stanowiska pracy zgodnie z przepisami BHP. Przygotowywanie ciagników i maszyn rolniczych do pracy. Pomoc przy przegladach i naprawach maszyn. Przygotowywanie ciagników do diagnostyki oraz lokalizacja usterek. Interpretowanie wyników i ocenianie stanu techniczego. Dobieranie zakresu oraz metod naprawy ciągników. Wymiana uszkodzonych zespołów i podzespołów. Wykonywanie konserwcji maszyn i urezadzeń.Ocena jakości wykonywanej naprawy.Mycie,czyszczenie części i zespołów. Przeprowadzanie prób działania po naprawie. Dbanie o stanowisko pracy pod względem czystości i bezpieczeństwa.
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Gołaszyn (lubelskie)

KOSZTORYSANT BUDOWLANY - od 1 850 PLN

sporządzanie kosztorysów i wycena w oparciu o dokumentacje
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Gniezno (wielkopolskie)

FLORYSTA - 997,4 PLN

wykonywanie kompozycji florystycznych
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Zagórów (wielkopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 1 850 PLN

prace porzadkowe
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Jednorożec (mazowieckie)

GOSPODARZ BUDYNKU - od 1 850 PLN

oferta przeznaczona dla osób zarejestrowanych w PUP Wodzisław, dbałość o zieleń odśnieżanie, koszenie trawników naprawy drobne
kontakt przez PUP - 2015-05-19 - Wodzisław Śląski (śląskie)

SPAWACZ - od 14,6 PLN

Wymagania pracodawcy: doświadczenie zawodowe, dyspozycyjność. Dodatkowe wymagania: uprawnienia spawacza kurs podstawowy w osłonie CO2-is--1-135, EN P006-1 135-DP FW 1S+8PF ML
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Bytów (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

OBSŁUGA KLIENTA, WYDANANIE TOWARU, PRZYGOTOWYWANIE CEN, DBANIE O ESTETYKĘ PÓŁEK
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Ząbkowice Śląskie (dolnośląskie)

EKSPEDYTOR SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ / INTERNETOWEJ - 997,4 PLN

Ekspedytor sprzedaży wysyłkowej / internetowej
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Częstochowa (śląskie)

FIZJOTERAPEUTA - 997,4 PLN

wykonywanie swiadczeń medycznych w zakresie fizjoterapii, masażu, kinezyterapii
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Rzeszów (podkarpackie)

STAŻ/PO WER/- ASYSTENT OPTYKA - 997,4 PLN

dobór opraw okularowych, sprzedaż, naprawa itp.
kontakt przez PUP - 2017-04-18 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW / WULKANIZATOR - od 3 000 PLN

naprawa samochodów osobowych i ciężarowych
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Grzędy (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

przyjmowanie towarów,
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)

KELNER/KA - od 1 850 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-01-07 - Warszawa (mazowieckie)

KUCHARZ/SPRZEDAWCA (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Zabrze (śląskie)

ASYSTENT DS KSIĘGOWOŚCI I STATYSTYKI - od 1 950 PLN

koordynacja pracy księgowo-statystyczna, ewidencjonowanie zestawień, zamówień i dostaw, nadzór nad kadrami, utrzymywanie stałych relacji z biurami księgowymi kooperantów
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Piaseczno (mazowieckie)

SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC - POMOC KSIĘGOWA - od 2 000 PLN

Sporządzanie list płac oraz wprowadzanie danych osobowych w programie Kadry i Płace; sporządzanie deklaracji podatkowych oraz dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych do instytucji takich jak: ZUS, US, PFRON; sporządzanie umów o pracę, wypowiedzeń umów o pracę, wystawianie świadectw pracy i zaświadczeń pracowniczych; prowadzenie administracji personalnej (teczki osobowe, karty wynagrodzeń , zasiłki chorobowe, ewidencja czasu pracy); pomoc w prowadzeniu rachunkowości spółki; prowadzenie ilościowej i wartościowej ewidencji zapasów materiałów, tj. wprowadzanie PZ i WZ do programu magazynowego, przygotowywanie rejestru płatności,
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Bełchatów (łódzkie)

PRASOWACZKA. - od 1 850 PLN

prasowanie poszczególnych części odzieży w trakcie szycia, prasowanie i składanie gotowej uszytej odzieży i przygotowanie do pakowania.
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Olszyna (dolnośląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - PRACE INTERWENCYJNE FP (HENRYKÓW) - od 1 000 PLN

wykonywanie prostych prac remontowych na terenie szkoły, wykonywanie drobnych napraw, utrzymywanie w czystości terenu przed szkołą
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Szprotawa (lubuskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

układanie towaru, wprowadzanie i ewidencja towaru do bazy, obsługa klienta, sprawdzanie stanu i przyjmowanie zamówień, sprawdzanie jakości towaru, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Istebna (śląskie)

DETAILER - 997,4 PLN

1. Część teoretyczna nauka rodzajów skór.2. Naprawa skór.3. Koloryzacja skór.4. Zabezpieczanie skór.5. Przygotowywanie do wydania całego samochodu.
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Małkowo (pomorskie)

PRACOWNIK CENTRUM OBSŁUGI TELEFONICZNEJ (PRACOWNIK CALL CENTER)/JUNIOR SPECJALIST - od 4 000 PLN

zgodnie ze stanowiskiem, wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe, mile widziane doświadczenie w call center min. 6 m-cy, znajomość j. niemieckiego poziom min. B2, umiejętności: obsługa komputera, zdolności analitycznego myślenia, nawiązywanie kontaktu z klientem poprzez rozmowę telefoniczną, prowadzenie rozmowy telefonicznej zgodnie z procedurami wymaganymi przez daną firmę, udzielanie informacji o usługach/ofertach/produktach, prowadzenie sprzedaży usług/produktów zgodnie z procedurą, informowanie o statusach realizowania zleceń/zamówień, telefoniczne obsługiwanie zgłoszeń i reklamacji. Ogólny zakres obowiązków: obsługa połączeń przychodzących od klientów niemieckojęzycznych.
kontakt przez PUP - 2017-05-22 - Lublin (lubelskie)

KELNER, SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

sprzedaż napojów, kanapek, deserów, dań obiadowych
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Gliwice (śląskie)

KUCHARZ (J. WIETNAMSKI) - od 1 100 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Warszawa (mazowieckie)

ELEKTROMONTER - od 3 000 PLN

prace na liniach WN, SN oraz kierowanie pojazdem ciężarowym do obsługi budów elektroenergetycznych
Zakład Produkcyjno Usługowy Energetyki ENMOC Sp. z o.o. - 2016-11-18 - Zielona Góra (lubuskie)

REFERENT - 997,4 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Zielona Góra (lubuskie)

SPECJALISTA DS. PROJEKTÓW UNIJNYCH - od 2 150 PLN

pisanie oraz rozliczanie wniosków inwestycyjnych, szkoleniowych, zusowskich w ramach WRPO oraz PRO
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Poznań (wielkopolskie)

GLAZURNIK - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Warszawa (mazowieckie)