Praca CIEŚLA Feliksów kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Feliksów, powiat: poddębicki, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: Cieśla

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 950 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Może być osoba do przyuczenia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: CIEŚLA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Feliksów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: poddębicki

Zawód: cieśla*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 950 PLN

Data zakończenia pracy: 18.04.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

Adres pracodawcy:
Polna 9, 99-200 Poddębice, powiat: poddębicki, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Wniosek o przyznanie refundacji części kosztów wynagrodzenia, nagrody oraz składki na ubezpieczenia społaeczne skierowanego bezrobotnego, który nie ukończył 30 roku życia

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: poddębicki

Gmina pracodawcy: Poddębice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Poddębice

Ulica pracodawcy: Polna

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: cieśla*

Podobne oferty pracy

SPAWACZ TIG - do 1 850 PLN

Oferta dla osób spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/Doposażenia,ścieżka dostępu: http://www.pup.gliwice.pl/pracodawcy_przedsiebiorcy/refundacja_kosztow_wyposazenia_lub_doposazenia_stanowisk_pracy.htmlWykształcenie zawodowe; doświadczenie - mile widziane 3 lata; umiejętność spawania; uprawnienia spawacza TIG 141, 142, 143 ,145; spawanie konstrukcji metalowych oraz elementów obudowy wybranych elementów lokomotywy; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Gliwice (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 875 PLN

obsługa klientów sklepu, umiejętnośc obsługi kasy fiskalnej, znajomość towarów
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Złotoryja (dolnośląskie)

PRACOWNIK RESTAURACJI - od 10,42 PLN

Przygotowywanie i sprzedaż produktów, utrzymanie czystości stanowiska pracy, pomieszczeń, sprzętów, sali restauracyjnej, prace porządkowe w restauracji i na terenie zewnętrznym restauracji
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Kolbuszowa (podkarpackie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

- malowanie elewacji- pomoc przy ocieplaniu elewacji- montaż rusztowań- przycinanie pustakó do murowania-wykonywanie zaprawy do murowania
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Rajcza (śląskie)

POZOSTALI MAGAZYNIERZY I POKREWNI/ CZYNNOŚCI MAGAZYNOWE I OBSŁUGI MASZYN - od 2 562 PLN

- wykonywanie drobnych czynności produkcyjnych, - pakowanie towaru, - obsługa maszyn w ruchu, - dbałość o jakość produktu, - raportowanie produkcji i obsługa urządzeń. Praca na krosnach tkackich.
kontakt przez PUP - 2016-12-30 - Częstochowa (śląskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

według programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Bielsk Podlaski (podlaskie)

ZBROJARZ - od 1 850 PLN

-montaż zbrojenia
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Łuków (lubelskie)

PRACOWNIK POMOCNICZY - 997,4 PLN

Wg. harmonogramuRPO
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Dobiegniew (lubuskie)

OPERATOR MASZYN - od 1 850 PLN

Obsługa maszyny do produkcji frytki z pianki.
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Ostrzeszów (wielkopolskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 1 850 PLN

Prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Brzeziny (wielkopolskie)

HAFCIARZ KOMPUTEROWY, PRASOWACZ - do 2 100 PLN

Obsługa maszyny hafciarskiej, krojenie, prasowanie i pakowanie wyrobów hafiarskich. Miejsce pracy: Wrocław ul. StabłowickaKontakt kandydatów z pracodawcą: telefoniczny Oferta w sali: G
kontakt przez PUP - 2016-12-06 - Wrocław (dolnośląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - 997,4 PLN

- wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Poznań (wielkopolskie)

PORTIER - od 1 850 PLN

Witanie gości przy drzwiach wejściowych, opieka nad gościem po odejściu od recepcji, przenoszenie bagażu , wprowadzanie gości do pokoju
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

GLAZURNIK - do 2 400 PLN

Montaż płytek na budowach. Miejsce pracy: Wrocław Kontakt z pracodawcą telefoniczny. Oferta w sali: D
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Wrocław (dolnośląskie)

KRAWIEC - od 1 750 PLN

szycie maszynowe odzieży
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Janów Lubelski (lubelskie)

ELEKTROMONTER - od 1 850 PLN

Montaż urządzeń elektrycznych
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - 997,4 PLN

Pracownik administracyjno-biurowy
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

-wykonywanie obowiązków powierzonych przez pracodawcę-sprawdzanie i odbieranie poczty w formie tradycyjnej i elektronicznej-obsługa urządzeń znajdujących się w biurze -nadzór nad dokumentami firmowymi oraz ich odpowiednie zabezpieczenie-organizacja własnej pracy w celu prawidłowego funkcjonowania biura
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Chojna (zachodniopomorskie)

KSIĘGOWA - 997,4 PLN

rozpoznawanie i sprawdzanie pod kontem rachunkowym i merytorycznym dokumentów księgowych ich zaewidencjonowanie i na tej podstawie tworzenie deklaracji podatkowych
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Celbowo (pomorskie)

KONSULTANT MEDYCYNY NIEKONWENCJONALNEJ - od 13 PLN

zastsosowanie akupresury i masaży na bazie ajurwedy, odzwyczajanie od palenia papierosów
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Jelonek (wielkopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace budowlane
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Cieszyn (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

określone we wniosku
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Bezmoście (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa kasy fiskalnej i klienta,zamawianie towaru.
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Zambrów (podlaskie)

OBSŁUGA BOBINIARKI - od 1 850 PLN

cięcie folii na maszynie i paletowanie, archiwizacja w systemie komputerowym
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Lubaszcz (kujawsko-pomorskie)

SPECJALISTA DS. LOGISTYKI - 997,4 PLN

zaopatrzenie w materiały, koordynowanie zamówień, zleceń produkcyjnych
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

REFERENT BIUROWY - 997,4 PLN

sporządzanie zestawień w arkuszu kalkulacyjnym, przygotowywanie wysyłki pocztowej, pomoc przy rozliczaniu wynagrodzeń pracowników, układanie dokumentów wg określonych zasad, zestawianie wniosków urlopowych, wprowadzanie danych osobowych, wypisywanie przelewów na ZUS, podatki, sprawdzanie poprawności druków ZUS ZLA
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Pawłowice (śląskie)

BETONIARZ-ZBROJARZ - 2 000 - 2 400 PLN

WYKONYWANIE ZBROJENIA, SZALUNKÓW, WYBRANIE BETONU, PRACE TOWARZYSZĄCE.
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Somonino (pomorskie)