Praca CIEŚLA BUDOWLANY Kępno Kępińskie Przedsiębiorstwo Budownictwa, Handlu i Usług "PBK" S.A.

Stanowisko: CIEŚLA BUDOWLANY

Wynagrodzenie: 15 - 16 PLN

Zakres obowiązków: Wykonywanie szalunków systemowych ścian żelbetonowych.

Data publikacji: 2015-12-02

Lokalizacja: Kępno (wielkopolskie)

Pracodawca: Kępińskie Przedsiębiorstwo Budownictwa, Handlu i Usług "PBK" S.A.

Młyńska 8, 63-600 Kępno, powiat: kępiński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
Wykonywanie szalunków systemowych ścian żelbetonowych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 15 - 16 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Nazwa stanowiska: CIEŚLA BUDOWLANY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kępno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kępiński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kępno

Zawód: cieśla*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 15 - 16 PLN/godz

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Cieśla* (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, budowlane

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Praca na wysokościach

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy:
Kępińskie Przedsiębiorstwo Budownictwa, Handlu i Usług "PBK" S.A.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: nie wymagane

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: kępiński

Gmina pracodawcy: Kępno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kępno

Ulica pracodawcy: Młyńska

Numer budynku pracodawcy: 8

Profil działalności pracodawcy:
Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie

Zawód wykonywany przez pracownika: cieśla*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 02.12.2015