Praca BUKIECIARZ Sokółka kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Sokółka, powiat: sokólski, woj: podlaskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Oferta stażu dla osoby bezrobotnej z określonym II profilem pomocy, do 30 r.ż., długotrwale bezrobotnej.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: BUKIECIARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sokółka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: sokólski

Zawód: bukieciarz

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 14.07.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: komunikatywność

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Sokółce

Kryńska 40, 16-100 Sokółka, powiat: sokólski, woj: podlaskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: sokólski

Gmina pracodawcy: Sokółka

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sokółka

Ulica pracodawcy: Kryńska

Numer budynku pracodawcy: 40

Profil działalności pracodawcy: handel kwiatami i art.przemysł.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sokółce

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: bukieciarz

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 03.02.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

ROBOTNIK DROGOWY - do 1 850 PLN

PRACE DROGOWE
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Aleksandrów Kujawski (kujawsko-pomorskie)

1659U PRACOWNIK BIUROWY - LOGISTYCZNY - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Radom (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż biżuterii srebrnej, bursztynowej
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Kołobrzeg (zachodniopomorskie)

MENADŻER GENERALNY DO SPRAW BADAŃ I ROZWOJU - od 5 000 PLN

nadzorowanie pracy podległych pracowników, tworzenie zasad funkcjonowania systemów, organizowanie i ocenianie auditów wewnętrznych, tworzenie zasad funkcjonowania Systemów Zarzadzania
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Cieszyn (śląskie)

PIEKARZ - 997,4 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Puńsk (podlaskie)

KONSERWATOR BUDYNKU - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Sierpc (mazowieckie)

ZBROJARZ - od 2 500 PLN

j/w
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA (STAŻ) - 997,4 PLN

II profil pomocy, staż z RPO (osoby po 30 roku życia)
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Zabrze (śląskie)

INSTRUKTOR - 997,4 PLN

- przygotowywanie propozycji wydarzeń kulturalnych,- pomoc przy organizacji konkursów zgodnie z zasadami obowiązującymi w PCA,- udział w organizacji imprez kulturalnych takich jak: koncerty muzyczne, koncerty zespołów rockowych, wieczory autorskie, kabaretowe, spektakle teatralne, imprezy plenerowe,- kolportaż informacji reklamowych i materiałów związanych z działalnością PCA od stałych punktów oraz poszukiwanie nowych miejsc reklamowych,- współpraca ze szkołami, przedszkolami, zakładami pracy i innymi instytucjami w celu reklamy i propagowania imprez kulturalnych,- promowanie imprez organizowanych przez PCA,- aktualizacja informacji (plakatów, ulotek, itp.) znajdujących się w instytucjach i firmach,- wykonywanie innych zadań zleconych przez Opiekuna, zgodnych ze stanowiskiem odbywanego stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Polkowice (dolnośląskie)

OBUWNIK - od 1 850 PLN

WG ZAWODU
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Lubsko (lubuskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

UTRZYMYWANIE CZYSTOŚCI NA TERENIE SZKOŁY;
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Szczecin (zachodniopomorskie)

Sprzedaż artykułów spożywczo-przemysłowych
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Kliczków-Kolonia (łódzkie)

DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY - SPECJALISTA DO SPRAW REKLAMY (RPO) - do 1 900 PLN

Pozyskiwanie nowych klientów, obsługa dotychczasowych klientów, sprzedaż produktów i usług, obsługa urządzeń
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Chorzów (śląskie)

PRACOWNIK ZAKŁADU POGRZEBOWEGO - od 1 750 PLN

Przygotowywanie zwłok, obsługa pogrzebu, transport. Praca jednozmianowa w godzinach 8-16, dyspozycyjność w ramach dyżuru, umowa o pracę na czas określony. Wysokość wynagrodzenia 1750,00 zł brutto miesięcznie + premia. Kontakt: 601-658-138
kontakt przez PUP - 2015-11-27 - Kartuzy (pomorskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

oferta stażu - zakres zadań godnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Wieleń (wielkopolskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 2 500 PLN

zamawianie towaru w Chinach oraz na terenie Polski, analiza ofert, negocjacja cen i warunków współpracy z dostawcami, rozpatrywanie reklamacji od dostawców i odbiorców
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

RECEPCJONISTKA - od 1 850 PLN

przyjmowanie rezerwacji, odbiór e-maili, odpisywanie potwierdzeń, wystawianie i obciążanie gości fakturami, odbiór telefonów i fax, obsługa komputera, booking
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Ruda Śląska (śląskie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

załadunek/rozładunek dowóz towarów handlowych
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK SZWALNI - od 1 850 PLN

pracownik szwalni
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Brzeg (opolskie)

INŻYNIER ELEKTRYK - od 1 750 PLN

obsługa elektryczna budów
kontakt przez PUP - 2015-11-23 - Kraków (małopolskie)

ASYSTENT DS. SPRZEDAŻY - od 1 200 PLN

utzymywanie kontaktów z kontrahentami, organizowanie sprzedaży towarów, wyjazdy służbowe
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

POMOCNICZY FIZYCZNY - od 2 000 PLN

Wykaszanie rowów kosą spalinową
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Sokołów Podlaski (mazowieckie)

INSPEKTOR OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

pisanie pism na komputerze, obsługa urządzeń biurowych, obsługa klienta, rozliczanie czasu pracy zatrudnionych pracowników
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Góra (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA/STAŻ - 997,4 PLN

Obsługa klienta oraz zamawianie i przyjmowanie towarów.
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Karczmiska Pierwsze (lubelskie)

REFERENT DS. SPEDYCJI - 997,4 PLN

obsługa urządzeń biurowych, pomoc spedytorom w realizacji usług transportu i spedycji międzynarodowej, ewidencjonowanie i archiwizowanie dokumentacji, kontakty z klientami, przewoźnikami i innymi działami firmy
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Warszowice (śląskie)

CIEŚLA - 997,4 PLN

zgodny z programem
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Żnin (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - od 1 850 PLN

obsługa sekretariatu kancelarii
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

STAŻ - POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

- zapoznanie z zasadami BHP w kuchnii;- nauka obsługi kasy fiskalnej;- nauka przygotowania posiłków;- dbanie o stanowisko w miejscu pracy;- zdobywanie doświadczenia w bezpośredniej obsłudze klienta;- obsługa urządzeń kuchennych;- pomoc w dostarczaniu zamówienia do klienta.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Chorzów (śląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed