Praca BUFETOWY / BUFETOWA Rzeszów GRAMAR Sp z o.o

PRZEMYSŁOWA 2, 35-101 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków:
WYDAWANIE POSIŁKÓW I ICH SPRZEDAŻ ORAZ DROBNYCH ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 1850,00

Nazwa stanowiska: BUFETOWY / BUFETOWA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rzeszów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Rzeszów

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Rzeszów

Zawód: wydawca posiłków / bufetowy

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: OBSŁUGA KASY FISKALNEJ

Nazwa pracodawcy: GRAMAR Sp z o.o

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

STARONIWSKA 115, 35-101 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: m. Rzeszów

Gmina pracodawcy: Rzeszów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Rzeszów

Ulica pracodawcy: STARONIWSKA

Numer budynku pracodawcy: 115

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Zawód wykonywany przez pracownika: wydawca posiłków / bufetowy

Podobne oferty pracy

KASJER/KASJERKA - od 2 000 PLN

OBSŁUGA KLIENTA; OBSŁUGA KASY FISKALNEJ; POSIADANIE KSIĄŻECZKI SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNEJ
RZESZÓWDIS SP. Z O.O. - 2016-12-22 - Rzeszów (podkarpackie)

SZWACZKA MASZYNOWA - od 1 850 PLN

Obsługa maszyn szyjących typu juka. W zależności od umiejętności osoby mogą również pracować w zakładzie na stanowisku prasowacz lub krojczy. Pracodawca zapewnia częściowy zwrot kosztów dojazdu
LIBRA EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-08-30 - Rzeszów (podkarpackie)

TECHNIK SERWISU KSEROKOPIAREK - 2 000 - 4 500 PLN

Autoryzowany Partner kserokopiarek Konica-Minolta specjalizujący się w sprzedaży oraz serwisie kserokopiarek zatrudni na rynek rzeszowski/woj. podkarpackiego specjalistę ds. serwisu na stanowisko Technik Serwisu Kserokopiarek.Opis stanowiska pracy:Wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw kserokopiarek, drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych oraz pozostałych urządzeń biurowych. Dodatkowo premiowany będzie system sprzedaży kserokopiarek i aktywne pozyskiwanie nowych klientów. Wymagania: Wymagane doświadczenie zawodowe w serwisie kserokopiarek lub drukarekOferujemy:- Szkolenia produktowe oraz serwisowe w Konica-Minolta - Możliwość rozwoju zawodowego pod okiem specjalistów - Samodzielną i pełną wyzwań pracę w młodym i zgranym zespole - Atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzeń powiązany z wynikami sprzedażowymi- Konkurencyjną na rynku ofertę produktową i usługową, łatwą w sprzedaży- Niezbędne narzędzia pracy, m.in.: Samochód, laptop, telefon- Dużą samodzielność w działaniach- Wynagrodzenie powiązane z wynikami sprzedażowymi
KSEROTEX ANDRZEJ KRÓL - 2016-03-14 - Rzeszów (podkarpackie)

SPECJALISTA DO SPRAW ODSZKODOWAŃ - od 2 000 PLN

AKTYWNE POZYSKIWANIE KLIENTÓW DLA KANCELARII, KOMPLETOWANIE DOKUMENTÓW NIEZBĘDNYCH DO ZGŁOSZENIA SZKODY, OBSŁUGA KLIENTÓW, DBANIE O WIZERUNEK FIRMY
KANCELARIA PRAWNA LEGATIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-05-24 - Rzeszów (podkarpackie)

SPRZEDAWCA/ MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

- Kompleksowa obsługa klientów, doradztwo techniczne,- Przyjmowanie dostaw zgodnie z przyjętymi zasadami,- Rozlokowanie, etykietowanie towaru,- Odpowiedzialność za przydzielony sektor,- Przygotowanie towaru do wydania z magazynu zgodnie z procedurą,- Dostarczenie towaru dla klienta (według potrzeb), - Prezentacja produktów firmy, budowanie pozytywnego wizerunku firmy.
METALZBYT POLSKA SP. Z O. O. - 2016-08-30 - Rzeszów (podkarpackie)

MURARZ-TYNKARZ - od 2 000 PLN

prace budowlane tynkarskie i murarskie zlecone przez przełożónego
kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Rzeszów (podkarpackie)

DRUKARZ - od 1 850 PLN

OBSŁUGA MASZYN I URZĄDZEŃ DZIAŁU CYFROWEGOWYKONYWANIE I REALIZACJA ZLECEŃ PRODUKCYJNYCH ZACHOWANIE CZYSTOSCI STANOWISAK PRACY
GRAFORES - 2016-09-26 - Rzeszów (podkarpackie)

FRYZJER - 997,4 PLN

x
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Rzeszów (podkarpackie)

ASYSTENT PRAWNY - od 2 344,52 PLN

PRZYGOTOWYWANIE PROJEKTÓW UMÓW I PISM, UDZIELANIE INFORMACJI, ODBIERANIE TELEFONÓW, PRACE BIUROWE
Kancelaria Notarialna Aleksandra Jurczak Notariusz - 2016-07-20 - Rzeszów (podkarpackie)

ELEKTRONIK SAMOCHODOWY - od 2 500 PLN

-diagnostyka, naprawa usterek elektronicznych w samochodach- montaż wyposażenia dodatkowego samochodu
LEDIKER CHAMERSKI ANDRZEJ - 2016-02-03 - Rzeszów (podkarpackie)

KUCHARZ KUCHNI JAPOŃSKIEJ ( KUCHARZ SUSHI) - od 1 850 PLN

przygotowywanie potraw kuchni japońskiej głównie sushi, regionalne potrawyobsługa urządzeń w kuchni, utrzymywanie czystosci i porządku na swoim miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Rzeszów (podkarpackie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 3 500 PLN

obsługa biura, praca na terenie powiatu w godz.8-16
Harriot Sp.z o.o - 2015-12-03 - Rzeszów (podkarpackie)

KONSULTANT CALL CENTER - od 9 PLN

telefoniczna obsługa klienta
kontakt przez OHP - 2016-07-05 - Rzeszów (podkarpackie)

SPECJALISTA DS ANALIZY INTERNETOWEJ - od 1 850 PLN

- ZAPEWNIANIE TREŚCI NA STRONĘ (TEMATY PRAWNICZE)- WYSZUKIWANIE NIEZBĘDNYCH INFORMACJI W ŚRODOWISKU INTERNETOWYM- ULEPSZANIE JUŻ ISTNIEJĄCYCH PROCESÓW ANALITYCZNYCH- OBSŁUGA SOCIAL MEDIA- WSPIERANIE TELEFONICZNEGO DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA
COP CODEX SP.ZO. O. - 2016-07-14 - Rzeszów (podkarpackie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
P.P.H.U. KRIS KRYSTYNA CURYŁO - 2016-10-27 - Rzeszów (podkarpackie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA - od 2 000 PLN

SPRZĄTANIE POMIESZCZEŃ
PW KARABELA - 2017-04-11 - Rzeszów (podkarpackie)

PRAKTYKANT W WYDZIALE POLITYKI SPOŁECZNEJ - nieodpłatny

1.Zapoznanie się: z przepisami bhp i przepisami przeciwpożarowymi, ze strukturą organizacyjną i zasadami funkcjonowania Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie oraz z trybem pracy i zakresem działania poszczególnych Wydziałów/ Biura.2. Współudział w: - obsłudze administracyjno-biurowej Wojewódzkiej Komisji do Spraw Orzekania o Zdarzeniach Medycznych,- zbieraniu informacji statystycznych o ochronie zdrowia w Województwie Podkarpackim.
PODKARPACKI URZĄD WOJEWÓDZKI W RZESZOWIE - 2015-09-04 - Rzeszów (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

wymagane osoby zarejestrowane w PUP w RZeszowie z wyznaczonym II profilem pomocy .CV proszę przesyłać na WERESZCZAK.LUIZA (at) ZABKA.PL
"LIZARD" Luiza Wereszczak - 2016-04-19 - Rzeszów (podkarpackie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - od 2 000 PLN

pracownik administracyjnyoferta pracy skierowana wyłącznie dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kolbuszowej, posiadających II profil pomocy, miejsce pracy Rzeszów
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Rzeszów (podkarpackie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY ODZIEŻOWEJ - od 2 000 PLN

sprzedawca w branży odzieżowej ( konfekcja damska )( Galeria Rzeszów )Wymagane osoby bezrobotne zarejestrowane w PUP w Rzeszowie z wyznaczonym II profilem pomocy ( program 30+)
ALIZEE DARIUSZ WALAS - 2017-04-12 - Rzeszów (podkarpackie)

KONSULTANT W CENTRUM SPRZEDAŻY TELEFONICZNEJ - od 12 PLN

wsparcie techniczne klientów przez telefonsprzedaż produktów telekomunikacyjnych
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Rzeszów (podkarpackie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 300 PLN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: •OBSŁUGA MASZYN I URZĄDZEŃ PRODUKCYJNYCH • KONTROLA JAKOŚCI GOTOWYCH WYROBÓW WYMAGANIA:• WYKSZTAŁCENIE MIN. ZASADNICZE ZAWODOWE, • ORZECZENIE O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI- WYMÓG KONIECZNY• CHĘCI DO PRACY• GOTOWOŚĆ DO PRACY DO PRACY W SYSTEMIE ZMIANOWYM
GLOBALE RESSOURCE HUMAINE SP. ZO.O. - 2016-11-22 - Rzeszów (podkarpackie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

wykonywanie drobnych napraw, prace porządkowe na terenie szkoły i internatu, koszenie trawy
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Rzeszów (podkarpackie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI - 8 - 10 PLN

przeliczanie i skanowanie towarów
kontakt przez OHP - 2016-01-04 - Rzeszów (podkarpackie)