Praca BRYGADZISTA ROBÓT SANITARNYCH. Ełk Przedsiębiorstwo Instalacyjne "PRIM" SA

Stanowisko: BRYGADZISTA ROBÓT SANITARNYCH.

Wynagrodzenie: 2 700 - 3 000 PLN

Zakres obowiązków: Prowadzenie robót budowlanych ziemnych w zakresie instalacji sieci sanitarnych i wodociągowych. Miejsca prowadzenia budów: Małkinia Górna, Bartoszyce

Data publikacji: 2016-07-07

Lokalizacja: Ełk (warmińsko-mazurskie)

Pracodawca: Przedsiębiorstwo Instalacyjne "PRIM" SA

Suwalska 84, 19-300 Ełk, powiat: ełcki, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
Prowadzenie robót budowlanych ziemnych w zakresie instalacji sieci sanitarnych i wodociągowych. Miejsca prowadzenia budów: Małkinia Górna, Bartoszyce

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 700 - 3 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Stawka okres próbny- 11 zł/godz.+ premia do 30%

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Akordowy

Nazwa stanowiska: BRYGADZISTA ROBÓT SANITARNYCH.

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ełk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ełcki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ełk

Zawód: monter instalacji i urządzeń sanitarnych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 700 - 3 000 PLN

Data zakończenia pracy: 30.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Doświadczenie zawodowe mile widziane.

Nazwa pracodawcy: Przedsiębiorstwo Instalacyjne "PRIM" SA

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

Suwalska 38, 19-300 Ełk, powiat: ełcki, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv, skierowania

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: ełcki

Gmina pracodawcy: Ełk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ełk

Ulica pracodawcy: Suwalska

Numer budynku pracodawcy: 38

Profil działalności pracodawcy: instalacje budowlane

Nazwisko osoby zgłaszającej: Barbara Hołdyk

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

Zawód wykonywany przez pracownika: monter instalacji i urządzeń sanitarnych