Praca BRYGADZISTA MONTAŻU Rożnowo PPUH "HEILIŃSKI"

Stanowisko: BRYGADZISTA MONTAŻU

Wynagrodzenie: od 2 500 PLN

Zakres obowiązków: montaż okien, drzwi PCV i ALU oraz fasad ALU

Data publikacji: 2015-12-18

Lokalizacja: Rożnowo (wielkopolskie)

Pracodawca: PPUH "HEILIŃSKI"

Szczytniewska 1, 64-600 Rożnowo, powiat: obornicki, woj: wielkopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: BRYGADZISTA MONTAŻU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rożnowo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: obornicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Oborniki

Zawód: monter / składacz okien

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Data zakończenia pracy: 03.01.2019

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
doświadczenie na podobnych stanowiskach, montaż stolarki

Nazwa pracodawcy: PPUH "HEILIŃSKI"

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
dokumenty aplikacyjne przesyłać na podany adres e-mail

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: obornicki

Gmina pracodawcy: Oborniki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Rożnowo

Ulica pracodawcy: Szczytniewska

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach

Zawód wykonywany przez pracownika: monter / składacz okien

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 18.12.2015