Praca BRUKARZ Zwrócona ZAKŁAD BUDOWLANY KRIBUD RYSZARD ZAPAŁA

Stanowisko: BRUKARZ

Wynagrodzenie: od 2 300 PLN

Zakres obowiązków: w zawodzie

Data publikacji: 2015-11-30

Lokalizacja: Zwrócona (dolnośląskie)

Pracodawca: ZAKŁAD BUDOWLANY KRIBUD RYSZARD ZAPAŁA

WOJEWÓDZTWO DOLNOŚLĄSKIE, 57-200 Zwrócona, powiat: ząbkowicki, woj: dolnośląskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 300 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
7.00 - 15.00PRACODAWCA ZAPEWNIA DOWÓZ DO PRACY Z MIEJSCOWOŚCI ZĄBKOWICE ŚL. OK. 7 00MOŻLIWOŚĆ PRZYUCZENIA

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: BRUKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zwrócona

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ząbkowicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ząbkowice Śląskie

Zawód: brukarz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 300 PLN

Data zakończenia pracy: 16.12.2015

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Umiejętności w zawodzie

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: MOŻLIWOŚĆ PRZYUCZENIA

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE MILE WIDZIANE - CHĘĆ DO PRACY

Nazwa pracodawcy: ZAKŁAD BUDOWLANY KRIBUD RYSZARD ZAPAŁA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich

Adres pracodawcy:
57-200 Zwrócona 114, powiat: ząbkowicki, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: C.V.,

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU, Godziny : PO UPRZEDNIM KONTAKCIE TELEFONICZNYM

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: ząbkowicki

Gmina pracodawcy: Ząbkowice Śląskie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zwrócona

Numer budynku pracodawcy: 114

Profil działalności pracodawcy:
Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 30.11.2015