Praca BRUKARZ Sułów HALIBRUK Przemysław Czak

Stanowisko: BRUKARZ

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: układanie kostki brukowej, szykowanie terenu pod ułożenie kostki

Data publikacji: 2016-09-08

Lokalizacja: Sułów (lubuskie)

Pracodawca: HALIBRUK Przemysław Czak

Miejsce pracy:
69-110 Sułów 49, powiat: słubicki, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
układanie kostki brukowej, szykowanie terenu pod ułożenie kostki

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BRUKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sułów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: słubicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Rzepin

Zawód: brukarz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: brak lub niepełne podstawowe

Nazwa pracodawcy: HALIBRUK Przemysław Czak

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Słubicach

Mickiewicza 3, 69-100 Słubice, powiat: słubicki, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: SKIEROWANIE DO PRACY

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: słubicki

Gmina pracodawcy: Słubice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Słubice

Ulica pracodawcy: Mickiewicza

Numer budynku pracodawcy: 3

Nazwisko osoby zgłaszającej: PRZEMYSŁAW CZAK

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słubicach

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz