Praca BRUKARZ Oleszna kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Oleszna, powiat: dzierżoniowski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Przygotowanie podłoża; układanie kostki brukowej, układanie obrzeży, porządkowanie miejsca pracy, dbanie o powierzony sprzęt.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BRUKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Oleszna

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: dzierżoniowski

Zawód: brukarz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 31.05.2018

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Brukarz (wymagany staż - lata: 3)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, budowlane

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. B

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie

Rynek 27, 58-200 Dzierżoniów, powiat: dzierżoniowski, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Kontakt osobisty poprzedzony telefonicznym

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: dzierżoniowski

Gmina pracodawcy: Dzierżoniów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Dzierżoniów

Ulica pracodawcy: Rynek

Numer budynku pracodawcy: 27

Profil działalności pracodawcy:
Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz

Podobne oferty pracy

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

załadunek, rozładunek towaru, prace magazynowe
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Libiąż (małopolskie)

ŚLUSARZ - do 2 000 PLN

Wykształcenie min. zawodowe; doświadczenie zawodowego na ww. stanowisku; prawo jazdy kat. B, C; komunikatywna znajomość jęz. angielskiego i biegła jęz. rosyjskiego; uprawnienia do obsługi wózka widłowego oraz urządzeń ślusarskich; zakres obowiązków: wykonywanie prace ślusarskich, kierowanie pojazdem do 3,5 t (ok. 2 godz. dziennie); jedna zmiana; miejsce pracy Ligota Łabędzka;
kontakt przez PUP - 2016-12-13 - Ligota Łabędzka (śląskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

Sekretarka
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Częstochowa (śląskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

Obsługa klienta, sprzedaż owoców i warzyw, obsługa kasy fiskalnej.
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Włodawa (lubelskie)

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-12-05 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY- STAŻ WRPO 105 - 997,4 PLN

Robotnik gospodarczy- staż WRPO 105
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Września (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - od 2 050 PLN

PRACE MAGAZYNOWE, PRZYJMOWANIE I WYDAWANIE TOWARÓW
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Jakubowo Lubińskie (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

prace pomocnicze
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

STARSZY REFERENT - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Sierpc (mazowieckie)

PIEKARZ - do 1 900 PLN

wg pracodawcy
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Piotrków Kujawski (kujawsko-pomorskie)

REFERENT - 997,4 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Świdnica (lubuskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Białobrzegi (mazowieckie)

DEKORATOR WYROBÓW CUKIERNICZYCH - do 1 850 PLN

przygotowanie masy do dekoracji wyrobów, dekoracja ciast, tortów.
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Biała Rawska (łódzkie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Kazimierz Dolny (lubelskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - od 1 750 PLN

pracownik biurowy
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Andrespol (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY ( STAŻ EFS DLA OSÓB POWYŻEJ 29 R.Ż.) - 997,4 PLN

Nauka przygotowywania i wypełniania kart żywnościowych i inne
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Koszalin (zachodniopomorskie)

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

zapoznanie się z obsługą urządzeń do treningów, kasą fiskalnązaopatrzenie w towarutrzymywanie obiektu w czystościsporządzanie oferty reklamowejanaliza bazy danych klientówzapoznanie się z planami treningowymiprzeprowadzanie treningów dla początkującychpomoc, asekuracja, motywowanie klientów
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Skoczów (śląskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY (D) - od 1 750 PLN

malowanie ścian, układanie płytek, prace rozbiórkowe, montaż płyt GK
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Zalasowa (małopolskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Według programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Szalowa (małopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW EXPORTU/IMPORTU - od 2 200 PLN

koordynowanie pracy działu ds. handlu, negocjowanie umów z partnerami wietnamskimi
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Piaseczno (mazowieckie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

Prowadzenie samochodu ciężarowego
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Małkinia Górna (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

Pomocniczego robotnika budowlanego
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Majdan Górny (lubelskie)

ROZDZIELCO -KROJCZY - od 1 850 PLN

kompletacja wykroi, kontrola wykroi, krojenie tkanin i skór.
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Barlinek (zachodniopomorskie)

KUCHARZ/BARISTA - od 1 900 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Warszawa (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 2 000 PLN

Prowadzenie pojazdu/przewóz towarów, obsługa piły tarczowej
kontakt przez PUP - 2017-01-09 - Lasowice Wielkie (pomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 925 PLN

Umiejętność lepienia pierogów.
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Słupsk (pomorskie)