Praca BRUKARZ Mrocza kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Mrocza, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: Brukarz

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: BRUKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Mrocza

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nakielski

Zawód: brukarz

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią

Dąbrowskiego 46, 89-100 Nakło nad Notecią, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: nakielski

Gmina pracodawcy: Nakło nad Notecią

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nakło nad Notecią

Ulica pracodawcy: Dąbrowskiego

Numer budynku pracodawcy: 46

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

FRYZJER - od 925 PLN

OBSLUGA KLIENTA, STRZYŻENIE DAMSKO-MĘSKIE, KOLORYZACJA, WYMAGANIAWYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, STAZ PRACY 1 ROK, ZA
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Szczecin (zachodniopomorskie)

ASYSTENT WYKONAWCZY - 997,4 PLN

Asystent wykonawczy
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Zielona Góra (lubuskie)

REFERENT DO SPRAW KADR I ADMINISTRACJI - od 2 200 PLN

prowadzenie dokumentacji w zakresie szkoleń, badań, ewidencji czasu pracy, godzin pracy, rozliczanie nadgodzinwystawianie dokumentów kadrowych, przygotowanie pism, sporządzanie raportów kadrowych przygotowanie danych statystycznych
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Skoczów (śląskie)

SPAWACZ - od 1 850 PLN

Spawanie konstrukcji rurociągów, czytanie rysunku izometrycznego i technicznego, montaż konstrukcji metalowych.
kontakt przez PUP - 2015-07-13 - Płock (mazowieckie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

Zgodnie z umową.
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Sędziszów Małopolski (podkarpackie)

RATOWNIK MEDYCZNY - 997,4 PLN

udzielanie pierwszej pomocy, prowadzenie dokumentacji
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Biała Podlaska (lubelskie)

KELNER - od 1 850 PLN

obsługa klienta , sporzadzanie rachunków , inkasowanie nalezności , utrzymanie czystości w miejscu pracy, catering
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR MASZYN CZYSZCZĄCYCH - od 2 000 PLN

Kompleksowa obsługa maszyn czyszczących z zachowaniem szczególnej ostrożności - zgodnie z instrukcją technologiczną takich jak automaty szorujaco -zbierające, urządzenia jednotarczowe i wolno i szybkoobrotowe, odkurzacze przemysłowe, biurowe, ekstrakcyjne, itp. Sprzątanie ciągów komunikacyjnych, pomieszczeń, hal, korytarzy, pojazdów samochodowych,.
kontakt przez PUP - 2016-12-30 - Orzysz (warmińsko-mazurskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

określone we wniosku
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Szkolenie w zakresie przepisó BHP i PPoŻ,oryganizowanie zaopatrzenia i przyjmowanie dostaw towarów, sprawdzanie towarów pod względem ilościowym i jakościowym, przygotowywanie towaru do sprzedaży i jego eksponowanie, informowanie nabywcy o walorach sprzedawanych produktów, pomoc nabywcy w wyborze produktu, inkasowanie nalezności za sprzedane towary, informowanie o warunkach sprzedaży, sporządzanie faktur za towary, załatwianie reklamacji, zabezpieniecze punktu sprzedaży przed włamaniem
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Stoczek Łukowski (lubelskie)

program stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Szadek (łódzkie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 1 850 PLN

zaopatrywanie placu budowy w materiał
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Babiak (wielkopolskie)

POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

- pomoc przy wszelkich pracach związanych z edukacją i opieką zapewniającą bezpieczny i swobodny rozwój dzieci- utrzymanie czystości w salach i toaletach- wykonywanie prac administracyjnych związanych z powierzoną grupą- towarzyszenie dzieciom na placu zabaw, wycieczkach
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Leszno (wielkopolskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY (PRACE PORZĄDKOWE) - od 1 850 PLN

praca przy sprzątaniu biur, urzędów państwowych, terenów zewnętrznych i obiektów użyteczności publicznej
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Warszawa (mazowieckie)

OPIEKUN MEDYCZNY - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Węgorzewo (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - od 1 850 PLN

Zgodny z zajmowanym stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Lublin (lubelskie)

OGRODNIK TERENÓW ZIELENI - 997,4 PLN

zgodny z programem
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Lubostroń (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI OBIEKTU - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Zahutyń (podkarpackie)

MAGAZYNIER - od 2 050 PLN

Przyjmowanie dostaw. Rozkładanie towaru w magazynie i wydawanie towaru. Pakowanie paczek dla klientów. Szykowanie palet do wysyłki.
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Lipsko (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

zakres obowiązków: pomoc przy przygotowaniu posiłków obiadowych dla dzieci, obsługa urządzeń kuchennych, utrzymanie czystości i porządku w kuchni i stołówce.
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Mielec (podkarpackie)

MONTER RUSZTOWAŃ - od 14,29 PLN

montaż, demontaż rusztowań, przebudowa rusztowań
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Poznań (wielkopolskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 900 PLN

Praca przy układaniu kostki w budowie dróg.
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Łódź (łódzkie)

ASYSTENTKA SEKRETARKI - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Poznań (wielkopolskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Przemyśl (podkarpackie)

KRAWCOWA - od 2 000 PLN

szycie lekkie - szycie odzieży damskiej
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Babice (małopolskie)

SPECJALISTA DS. MARKETINGU INTERNETOWEGO - od 3 500 PLN

REDAGOWANIE TEKSTÓW, PROWADZENIE BLOGA ZWIĄZANEGO Z SERWISEM, REDAGOWANIE TEKSTÓW, PROWADZENIE KOMUNIKACJI NA FORACH INTRNETOWYCH, WYMAGANIAWYKSZTAŁĆENIE WYŻSZE, DOŚWIADCZENIE W COPYWRITINGU, ZNAJOMOŚC JĘZYKA ANGIELSKIEGO-BIEGŁA,
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I HANDLU - od 1 850 PLN

Sprzedaż artykułów będących w ofercie spółki, sprzedaż internetowa.
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Częstochowa (śląskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - 997,4 PLN

według programu
kontakt przez PUP - 2016-11-08 - Lwówek Śląski (dolnośląskie)

Wybierz miejscowość