Praca BRUKARZ LUB POMOCNIK BRUKARZA Sowina ZBU BART Roman Bartoszyk Sowina

Miejsce pracy:
63-326 Sowina 25, powiat: pleszewski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: zgodnie z charakterystyką pracy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BRUKARZ LUB POMOCNIK BRUKARZA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sowina

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: pleszewski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Pleszew

Zawód: brukarz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: ZBU BART Roman Bartoszyk Sowina

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Pleszewie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: pleszewski

Gmina pracodawcy: Pleszew

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sowina

Numer budynku pracodawcy: 25

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pleszewie

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK FIZYCZNY-OBSŁUGA MASZYNY - od 1 850 PLN

zgodnie z charakterystyką pracy
JRK Roman Korzeniewski - 2016-01-04 - Kowalew (wielkopolskie)

STOLARZ - 3 500 - 5 000 PLN

Ciecie, oklejanie, montaż kuchni, szaf przesuwnych
K&G Meble Gnyla Kinga - 2016-10-10 - Chrzanów (wielkopolskie)

KELNER - od 2 000 PLN

zgodny z charakterystyką pracy
WARSZTAT SMAKU PAULA BARTCZAK USŁUGI CATERINGOWE - 2016-02-10 - Pleszew (wielkopolskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sklep Spożywczy Andrzej Magdziarek Dobrzyca - 2016-08-30 - Dobrzyca (wielkopolskie)

KIEROWCA KAT. B - od 4 400 PLN

EURO AS S.C - 2016-10-04 - Zielona Łąka (wielkopolskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

kontakt przez PUP - 2017-01-19 - Dobrzyca (wielkopolskie)

SPAWACZ MAG/TIG LUB OSOBA DO PRZYUCZENIA - od 1 850 PLN

PPHU INSTAL CHEMIK - 2016-04-01 - Pleszew (wielkopolskie)

PROGRAMISTA-ELEKTRONIK - od 2 700 PLN

zgodnie z charakterytsyką pracy
BRAGER Sp.z o.o. - 2016-09-19 - Pleszew (wielkopolskie)

OPERATOR SZLIFIERKI - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Kowalew (wielkopolskie)

SZLIFIERZ POLEROWNIK - od 1 850 PLN

PPH WITEX Wiktor Świderski - 2016-05-12 - Kościelna Wieś (wielkopolskie)

SPAWACZ - od 1 850 PLN

PPHU LAWA Marek Penkala - 2016-10-03 - Pleszew (wielkopolskie)

ZGODNY Z CHARAKTERYSTYKĄ PRACY
PPHU TOMI Tomasz Wielicki - 2016-02-17 - Pleszew (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Koźminiec (wielkopolskie)

KIEROWCA KAT. C - od 4 400 PLN

EURO AS S.C - 2016-08-10 - Zielona Łąka (wielkopolskie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

PPHU EUROMAX Graja Piotr - 2016-08-01 - Pleszew (wielkopolskie)

SZWACZKA - od 2 000 PLN

Firma Wielobranżowa DAVID Kuchary - 2016-11-21 - Kuchary (wielkopolskie)

OPIEKUN KLIENTA - od 2 200 PLN

wykształcenie i doświadczenie bez znaczenia, znajomość obsługi klienta (pakiet office, programy sprzedażowe: Optima, Ilno i inne). Firma zajmująca się dystrybucją farb.
Qually Sp. z o.o. (NDB Farben Sp. z o.o.) - 2016-02-24 - Koźminiec (wielkopolskie)

PPHU LAWA Marek Penkala - 2016-12-15 - Pleszew (wielkopolskie)

KIEROWCA KAT. C - od 1 850 PLN

zgodnie z charaterystyką pracy
Garex Import - Eksport A. Garsztka - 2016-12-05 - Pleszew (wielkopolskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Adros Group Sp. z o.o. Sp. K. - 2016-04-12 - Dobrzyca (wielkopolskie)

POMOCNIK STOLARZA - od 1 850 PLN

USŁUGI STOLARSKIE ROBERT LESZCZYŃSKI - 2016-05-23 - Dobrzyca (wielkopolskie)

ROBOTNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 750 PLN

Zakład Dekarsko Murarski Marek Wieczorek - 2015-12-01 - Pleszew (wielkopolskie)

OPERATOR PRZECINARKI PLAZMOWEJ - od 1 850 PLN

CZARNECKI KOTŁY I SERWIS MICHALSKI MIŁOSZ - 2016-10-20 - Izbiczno (wielkopolskie)

KIEROWCA KAT. C+E - od 1 850 PLN

DELTA Sp. J. Pleszew - 2016-06-01 - Pleszew (wielkopolskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

Firma Wielobranżowa DAVID Kuchary - 2016-03-22 - Kuchary (wielkopolskie)

OSOBA DO PRAC WYKOŃCZENIOWYCH PRZY KOTŁACH C.O. - od 2 000 PLN

zgodnie z charakterysyką pracy
EKOCENTR Sp. z o.o. - 2016-08-24 - Piekarzew (wielkopolskie)

SPAWACZ LUB OSOBA DO PRAC WYKOŃCZENIOWYCH - od 1 850 PLN

PPHU MAR METPOL Pleszew - 2016-01-08 - Dobra Nadzieja (wielkopolskie)

DEKARZ - od 1 850 PLN

KONSTRUKT-STAL Mateusz Cierniak - 2016-09-26 - Sośnica (wielkopolskie)

PPHU KOTŁOSTAL S.C. Korzkwy - 2016-05-30 - Korzkwy (wielkopolskie)