Praca BRUKARZ Chwalęcin PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE Krystyna Klimczak

Miejsce pracy:
63-041 Chwalęcin 24, powiat: średzki, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Brukarz

Forma zatrudnienia: Umowa o dzieło

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 000 PLN

Czy pracodawca zapewnia zakwaterowanie?: 1

Nazwa stanowiska: BRUKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Chwalęcin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: średzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Nowe Miasto nad Wartą

Zawód: brukarz

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
ukraiński, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: doświadczenie zawodowe

Nazwa pracodawcy:
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE Krystyna Klimczak

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Wielkopolskiej

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: średzki

Gmina pracodawcy: Nowe Miasto nad Wartą

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Chwalęcin

Numer budynku pracodawcy: 24

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Wielkopolskiej

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz