Praca BRUKARZ Chorzów kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Chorzów, powiat: m. Chorzów, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
układanie kostki, krawężników, prace przy kanalizacji

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 10 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: na godzinę złotych netto

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: BRUKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Chorzów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Chorzów

Zawód: brukarz

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 10 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Brukarz (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Opolska 19, 41-500 Chorzów, powiat: m. Chorzów, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Chorzów

Gmina pracodawcy: Chorzów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Chorzów

Ulica pracodawcy: Opolska

Numer budynku pracodawcy: 19

Profil działalności pracodawcy:
4391ZWYKONYWANIE KONSTRUKCJI I POKRYĆ DACHOWYCHDZIAŁALNOŚĆ PRZEWAŻAJĄCA3320ZINSTALOWANIE MASZYN PRZEMYSŁOWYCH, SPRZĘTU I WYPOSAŻENIA4110ZREALIZACJA PROJEKTÓW BUDOWLANYCH ZWIĄZANYCH ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW4120ZROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH4211ZROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ DRÓG I AUTOSTRAD4221ZROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ RUROCIĄGÓW PRZESYŁOWYCH I SIECI ROZDZIELCZYCH4222ZROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ LINII TELEKOMUNIKACYJNYCH I ELEKTROENERGETYCZNYCH4311ZROZBIÓRKA I BURZENIE OBIEKTÓW BUDOWLANYCH4312ZPRZYGOTOWANIE TERENU POD BUDOWĘ4313ZWYKONYWANIE WYKOPÓW I WIERCEŃ GEOLOGICZNO-INŻYNIERSKICH4321ZWYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH4322ZWYKONYWANIE INSTALACJI WODNO-KANALIZACYJNYCH, CIEPLNYCH, GAZOWYCH I KLIMATYZACYJNYCH4329ZWYKONYWANIE POZOSTAŁYCH INSTALACJI BUDOWLANYCH4399ZPOZOSTAŁE SPECJALISTYCZNE ROBOTY BUDOWLANE, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE4511ZSPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I FURGONETEK4520ZKONSERWACJA I NAPRAWA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI4531ZSPRZEDAŻ HURTOWA CZĘŚCI I AKCESORIÓW DO POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI5221ZDZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA WSPOMAGAJĄCA TRANSPORT LĄDOWY8110ZDZIAŁALNOŚĆ POMOCNICZA ZWIĄZANA Z UTRZYMANIEM PORZĄDKU W BUDYNKACH8130ZDZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z ZAGOSPODAROWANIEM TERENÓW ZIELENI

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz