Praca BRUKARZ Chocianowice kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Chocianowice, powiat: kluczborski, woj: opolskie

Zakres obowiązków: układanie kostki brukowej i drenażu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 925 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: BRUKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Chocianowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: opolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kluczborski

Zawód: brukarz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 925 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: min roczne doświadczenie

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku

Sienkiewicza 22b, 46-200 Kluczbork, powiat: kluczborski, woj: opolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: opolskie

Powiat pracodawcy: kluczborski

Gmina pracodawcy: Kluczbork

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kluczbork

Ulica pracodawcy: Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 22b

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz