Praca BRUKARZ- BRYGADZISTA Moderówka F. H. U. "MŁYNARSKI" Piotr Młynarski

Miejsce pracy:
38-460 Moderówka 3, powiat: krośnieński, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków:
- układanie kostki brukowej, kierowanie zespołem pracowników

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BRUKARZ- BRYGADZISTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Moderówka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: krośnieński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Jedlicze

Zawód: brukarz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Data zakończenia pracy: 01.06.2016

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Brukarz (wymagany staż - lata: 5)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 5

Nazwa pracodawcy: F. H. U. "MŁYNARSKI" Piotr Młynarski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: krośnieński

Gmina pracodawcy: Jedlicze

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Moderówka

Numer budynku pracodawcy: 3

Profil działalności pracodawcy: -Usługi koparką, wykonywanie wykopów.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz