Praca BRUKARZ Augustów E & M - bet Mariusz Ejzel

Tytoniowa 3, 16-300 Augustów, powiat: augustowski, woj: podlaskie

Zakres obowiązków: prace związane z układaniem kostki brukowej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 200 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: BRUKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Augustów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: augustowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Augustów

Zawód: brukarz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 200 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Brukarz (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 6

Nazwa pracodawcy: E & M - bet Mariusz Ejzel

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: osobiście - TELEFON

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 8:00 - 9:00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: augustowski

Gmina pracodawcy: Augustów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Augustów

Ulica pracodawcy: Tytoniowa

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz