Praca BLACHARZ SAMOCHODOWY Zaścianki Usługi Transportowe Import-Exportl - Andrzej Korzeniewski

Stanowisko: BLACHARZ SAMOCHODOWY

Wynagrodzenie: od 5 000 PLN

Zakres obowiązków: x

Data publikacji: 2016-05-17

Lokalizacja: Zaścianki (podlaskie)

Pracodawca: Usługi Transportowe Import-Exportl - Andrzej Korzeniewski

Usługowa 6, 15-521 Zaścianki, powiat: białostocki, woj: podlaskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 5 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: BLACHARZ SAMOCHODOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zaścianki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: białostocki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Supraśl

Zawód: blacharz samochodowy*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 5 000 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Blacharz samochodowy* (wymagany staż - lata: 2)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, mechaniczne

Nazwa pracodawcy:
Usługi Transportowe Import-Exportl - Andrzej Korzeniewski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: tel. 729 654 281 lub 664 577 337

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: białostocki

Gmina pracodawcy: Supraśl

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zaścianki

Ulica pracodawcy: Usługowa

Numer budynku pracodawcy: 6

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

Zawód wykonywany przez pracownika: blacharz samochodowy*

Podobne oferty pracy

BLACHARZ SAMOCHODOWY - od 2 000 PLN

Wykonywanie napraw wskazanego elementu nadwozia pojazdu samochodowego.Kontakt osobisty z pracodawcą ul. Młodzieżowa 50, płońsk.
MICHALSKI MOTORS WIESŁAW MICHALSKI - 2017-06-16 - Płońsk (mazowieckie)

SEKRETARKA Z OBSŁUGĄ KSIĘGOWĄ - od 3 070 PLN

obsługa sekretariatu, -wystawianie faktur,-wystawianie dokumentów WZ
MULTI-CONSTRUCTION PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-08-29 - Płonka-Strumianka (podlaskie)

MŁODSZY REFERENT - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Gródek (podlaskie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

przygotowywanie pojazdów do naprawy; proste naprawy blacharskie; rozwiercanie elementów
P.H.U. "CARTEWS" Mirosław Tews - 2016-03-15 - Łabiszyn (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 000 PLN

fakturowanie, obsługa biura, obsługa programu Subiekt, wysyłka towaru
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE D.K.LAMIN SPÓŁKA JAWNA PIOTR DANILUK, WIKTOR KIERSNOWSKI - 2016-12-01 - Zaścianki (podlaskie)

wymagane doświadczenie w pracy na ww. stanowisku oraz chęć do pracy, 1 zmiana: 8-16, wynagrodzenie: 2000 zł brutto + premia do uzgodnienia
Auto Sztukowski - Ryszard Sztukowski - 2017-03-07 - Huta (wielkopolskie)

CIASTKARZ - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Łapy-Kołpaki (podlaskie)

PRACOWNIK DO OBSŁUGI NOWOCZESNEJ LINII PELETU - 2 300 - 3 000 PLN

- praca w nowoczesnej firmie produkcyjnej w branży drzewnej działającej na rynku europejskim, - obsługa nowoczesnej zautomatyzowanej linii do produkcji pelletu, - kontrola przebiegu procesu produkcji, - bieżąca konserwacja i obsługa techniczna, - kontrola jakościowa produktu, - układanie produktu na palety, - raportowanie wyników produkcyjnych
Dominowood Spółka z o.o. - 2017-09-29 - Czarna Białostocka (podlaskie)

OPIEKUN - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Czerewki (podlaskie)

MECHANIK - od 1 900 PLN

x
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Juchnowiec Kościelny (podlaskie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - od 1 750 PLN

naprawa blacharska powypadkowa samochodów osobowych i dostawczych
ADANET Firma Adam Tomczak - 2015-11-26 - Zgierz (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

SKLEP SPOŻYWCZY
BERNARDA MATOWICKA - 2017-02-15 - Wasilków (podlaskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

przygotowywanie posiłków, dań
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Iwona Sadowska - 2016-04-18 - Zaścianki (podlaskie)

INTROLIGATOR - od 2 000 PLN

• wykonywanie ręcznych prac introligatorskich, • dbanie o porządek na stanowisku pracy, • przestrzeganie procedur produkcji oraz wydajności pracy;
PPHU "ARKA-DRUK" Artur Bach - 2017-07-04 - Łapy (podlaskie)

SPEDYTOR - od 1 850 PLN

wyszukiwanie ładunków na giełdzie Trans, TimoCom, rozliczanie kierowców - diety, delegacje, paliwo
MT TRANS Kobylińscy Spółka Jawna - 2016-01-15 - Choroszcz (podlaskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 2 000 PLN

wg. stanowiska
PHU "KONDREX" Andrzej Kondracki - 2017-04-07 - Łapy (podlaskie)

Wykonywanie napraw wskazanego elementu nadwozia pojazdu samochodowego.mile widziane doświadczenie na podanym stanowisku pracy
MICHALSKI MOTORS WIESŁAW MICHALSKI - 2017-04-05 - Płońsk (mazowieckie)

PRACOWNIK OBSŁUGI MASZYN SPECJALISTYCZNYCH - od 18 PLN

Obsługa maszyn do cięcia i wiercenia w betonie. Prace pomocnicze przy obsłudze maszyn.
Bia-Diam - 2017-08-17 - Zaścianki (podlaskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-11-02 - Łapy (podlaskie)

PRACOWNIK MAGAZYNU BIELIZNY CZYSTEJ - od 1 850 PLN

pranie, pakowanie, prasowanie, sprzątanie
Wadwicz Sp. z o.o. - 2016-05-09 - Tykocin (podlaskie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - od 3 000 PLN

wyksz. zawodowe, min. 3 lata doświadczenia na ww stanowisku
PPHU KARPOL - Kaczmarek Ireneusz - 2016-11-07 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - 997,4 PLN

Blacharz samochodowy
kontakt przez PUP - 2017-06-01 - Częstochowa (śląskie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - od 2 400 PLN

zgodny z charakterystyką pracy
ZUH Nowix Leszek Duczmal - 2016-04-06 - Nowa Wieś (wielkopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 000 PLN

przygotowywanie towaru do transportu, ładowanie towaru wózkiem widłowym/pleciakiem, rozwożenie towaru do klienta, dbałośc o pojazd-drobne naprawy i prace konserwatorskie
"AGROKOMPLEKS" Spółka Jawna A.M.P. Wiśniewscy - 2017-04-19 - Suraż (podlaskie)

naprawa aut zgodnie ze zleceniem
TRANS-POZ S.A. - 2017-08-23 - Niepruszewo (wielkopolskie)