Praca BLACHARZ SAMOCHODOWY Skierniewice AUTO BERGANDER AGATA BERGANDER-SMOLAREK

Mszczonowska 111, 96-100 Skierniewice, powiat: m. Skierniewice, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: NAPRAWY BLACHARSKIE,DROBNE PRACE MECHANICZNE

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 07.00-15.30

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: BLACHARZ SAMOCHODOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Skierniewice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Skierniewice

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Skierniewice

Zawód: blacharz samochodowy*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: DOŚWIADCZENIE WSKAZANE

Nazwa pracodawcy: AUTO BERGANDER AGATA BERGANDER-SMOLAREK

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV+ SKIEROWANIE

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: m. Skierniewice

Gmina pracodawcy: Skierniewice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Skierniewice

Ulica pracodawcy: Mszczonowska

Numer budynku pracodawcy: 111

Profil działalności pracodawcy: Naprawa samochodów

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Zawód wykonywany przez pracownika: blacharz samochodowy*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 10.08.2016