Praca BLACHARZ SAMOCHODOWY Ścinawa GT SERVIS

Witosa 4, 59-330 Ścinawa, powiat: lubiński, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
wg stanowiska ( kontakt z pracodawcą tel : 609270127 )

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BLACHARZ SAMOCHODOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ścinawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lubiński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ścinawa

Zawód: blacharz samochodowy*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: GT SERVIS

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wołowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv + list motywacyjny

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: lubiński

Gmina pracodawcy: Ścinawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ścinawa

Ulica pracodawcy: Witosa

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wołowie

Zawód wykonywany przez pracownika: blacharz samochodowy*

MECHANIK SAMOCHODOWY (UZUPEŁNENIE DOPOSAŻENIA MIEJSCA PRACY RM II DLA OSÓB DO 30 R.Ż.) - od 1 850 PLN

naprawa pojazdów samochodowych, naprawa zawieszeń, silników, układów hamulcowych
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Lubin (dolnośląskie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

Wykształcenie wymagane zawodowe - kierunkoweDoświadczenie min. 1 rok. Wymagane uprawnienia spawacza MIG, MAG.
Auto-Serwis "Dacar" Naprawa Powypadowa - 2016-05-05 - Mysłowice (śląskie)

KUCHARZ KUCHNI ARABSKIEJ - od 1 850 PLN

Przygotowywanie dań kuchni arabskiej i mięsa kebab.
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Lubin (dolnośląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - ZATRUDNIENIE PO ZAKOŃCZONYM PROGRAMIE STAŻU - od 1 750 PLN

księgowanie dokumentów, obsługa urządzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Lubin (dolnośląskie)

ELEKTROMONTER - od 1 850 PLN

Wykonywanie instalacji elektrycznych
Zakład Instalatorstwa Elektrycznego i Pomiarów Elektrycznych ,,ELEKTRUS'' - 2016-06-13 - Lubin (dolnośląskie)

POMOCNIK BLACHARZA - 2 000 - 4 000 PLN

Naprawa pojazdów samochodowych
RE-WO AUTO SERWIS SP. Z O.O. - 2016-07-07 - Lubin (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż alkoholi, słodyczy, napojów
SKLEP MONOPOLOWY "KOPALNIA ALKOHOLI" PAWEŁ CHOWANIEC - 2016-06-07 - Lubin (dolnośląskie)

FIZJOTERAPEUTA/REHABILITANT - od 2 400 PLN

obsługa urządzeń rehabilitacyjnych, sprawowanie opieki nad członkiem klubu, zajęcia fizjoterapeutyczne, sprzedaż członkostwa, organizacja i prowadzenie akcji promocyjnych, dbanie o czystość klubu, istnieje możliość pracy w niepełnym wymiarze czasu pracy np. 1/2 etatu lub 1/4 etatu (wynagrodzenie: 14,40 zł brutto/ godz.)
PORADNIA DOBRY DIETETYK ANETA OLSZEWSKA - 2017-01-10 - Lubin (dolnośląskie)

PRACOWNIK PRZYJĘCIA TOWARU - od 2 400 PLN

przyjmowanie towarów na magazyn
KAUFLAND POLSKA MARKETY SP. Z O.O. spółka komandytowa - 2017-01-17 - Lubin (dolnośląskie)

KIEROWCA - SANITARIUSZ - od 2 094 PLN

prowadzenie karetki pogotowia ratunkowego
REGIONALNE CENTRUM ZDROWIA sp. z.o.o. - 2016-02-24 - Lubin (dolnośląskie)

MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ GÓRNICTWA PODZIEMNEGO - 997,4 PLN

uczestniczenie w diagnozowaniu awarii, konserwacjach, przeglądach i naprawach maszyn górniczych

KOSZTORYSANT BUDOWLANY - od 2 500 PLN

wykonywanie kosztorysów robót wodno-kanalizacyjnych i drogowych
PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT INŻYNIERYJNO-DROGOWYCH "KAMADEX" sp. z o.o. - 2016-01-18 - Lubin (dolnośląskie)

obsługa klienta w sklepie, obsługa kasy fiskalnej
PSS SPOŁEM w Lubinie - 2016-03-31 - Lubin (dolnośląskie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - od 3 000 PLN

Blacharz samochodowy
PRZEMYSŁAW SOBIERAJ P.W.H.U. - 2016-02-16 - Miejska Górka (wielkopolskie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - od 2 000 PLN

wykonywanie i naprawa różnego rodzaju części nadwozia i podwozia samochodów wszelkich typów; instalowanie w miejsce przeznaczenia w pojeździe
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Hażlach (śląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY I MARKETINGU - od 2 300 PLN

sprzedaż usług firmy, reprezentowanie firmy w postępowaniach przetargowych, pozyskiwanie nowych klientów
NIRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-11-10 - Lubin (dolnośląskie)

MONTER SIECI SANITARNYCH - od 16 PLN

MONTAŻ RUR SIECI KANALIZACJI SANITARNEJ POMOCNIK MONTERA
INSAN DEVELOPER Sp. z o.o. - 2016-04-13 - Lubin (dolnośląskie)

*PRACOWNIK KUCHNI (PRACE INTERWENCYJNE) - od 925 PLN

pomoc w przygotowywaniu posiłków
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Lubin (dolnośląskie)

SPECJALISTA DS. DTP/GRAFIK DRUKARZ - od 3 360 PLN

• projektowanie materiałów reklamowych - grafika rastrowa i wektorowa• skład i przygotowanie prac do druku• obsługa maszyny do druku cyfrowego • obsługa plotera tnącego
AK-MEDIA ANDRZEJ KITA - 2016-06-01 - Lubin (dolnośląskie)

FRYZJER DAMSKO- MĘSKI - od 925 PLN

usługi fryzjerskie damsko- męskie
ZAKŁAD FRYZJERSKI DAMSKO- MĘSKI BIEŃ ELŻBIETA - 2016-04-07 - Lubin (dolnośląskie)

*REFERENT ADMINISTRACYJNO-BIUROWY (PRACE INTERWENCYJNE) - od 1 850 PLN

prace administracyjno-biurowe
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Lubin (dolnośląskie)

Zgodnie ze stanowiskiem.
JANCAR Jan Kołodziej - 2016-08-09 - Tychy (śląskie)

SPEDYTOR - 1 850 - 5 000 PLN

opieka nad autami do 3,5 t na terenie UE, pozyskiwanie nowych klientów, organizowanie transportów oraz monitorowanie realizacji zleceń
"TRANSMAR" MARIUSZ BOCIAN - 2016-04-15 - Lubin (dolnośląskie)

KIEROWCA KAT. C+E + ADR - od 6 000 PLN

praca jako kierowca zawodowy na terenie Unii Europejskiej, utrzymanie w czystości całego zestawu ciągnik siodłowy plus silos, umiejętność załadunków i rozładunków silosów, chęć pracy w podwójnej załodze, obsługa techniczna sprzętu, prowadzenie i rozliczanie dokumentacji transportowej (MILOG)
Transport Duczymińscy Duczymiński Andrzej Duczymińska Danuta Spółka Jawna - 2016-08-19 - Lubin (dolnośląskie)

NAUCZYCIEL PRZEDMIOTÓW ZAWODOWYCH-TECHNIK OPTYK - 2 265 - 3 109 PLN

prowadzenie zajęć lekcyjnych z wymienianych przedmiotów, opieka nad młodzieżą szkolną
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W LUBINIE - 2016-05-25 - Lubin (dolnośląskie)

PORZĄDKOWA - od 1 850 PLN

sprzątanie w domach klientów m.in. rosyjskojęzycznych na terenie Lubina i okolic, zdobienie świąteczne/ sezonowe domów, świąteczna/ sezonowa aranżacja wnętrz, prace w ogrodzie- zagospodarowanie terenów zieleni
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Lubin (dolnośląskie)

SPEDYTOR W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM - od 3 000 PLN

obsługa międzynarodowego transportu drogowego
MZ INTER TRANS MAZUR ZYGMUNT - 2016-12-14 - Lubin (dolnośląskie)