Praca BLACHARZ SAMOCHODOWY Raszków P.P.H.U "Autodrom" Łukasz Uciechowski

Krotoszyńska 4a, 63-440 Raszków, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
wykształcenie zawodowe - kierunkowe,doświadczenie na ww stanowisku,naprawa samochodów,

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 14 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowo-premiowy ze staw. godz

Nazwa stanowiska: BLACHARZ SAMOCHODOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Raszków

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ostrowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Raszków

Zawód: blacharz samochodowy*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 14 PLN/godz

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Blacharz samochodowy*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: P.P.H.U "Autodrom" Łukasz Uciechowski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: kontakt telefoniczny: 724-722-564

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: ostrowski

Gmina pracodawcy: Raszków

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Raszków

Ulica pracodawcy: Krotoszyńska

Numer budynku pracodawcy: 4a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Zawód wykonywany przez pracownika: blacharz samochodowy*