Praca BLACHARZ SAMOCHODOWY Krupniki TOP AUTO Andrzej Arefiew

Stanowisko: BLACHARZ SAMOCHODOWY

Wynagrodzenie: od 2 100 PLN

Zakres obowiązków: -

Data publikacji: 2015-12-02

Lokalizacja: Krupniki (podlaskie)

Pracodawca: TOP AUTO Andrzej Arefiew

Miejsce pracy:
15-641 Krupniki 25, powiat: białostocki, woj: podlaskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 100 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: BLACHARZ SAMOCHODOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Krupniki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: białostocki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Choroszcz

Zawód: blacharz samochodowy*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 100 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
doświadczenie mile widziane, znajomość zawodu, do przyuczenia

Nazwa pracodawcy: TOP AUTO Andrzej Arefiew

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
kontakt osobisty w godz. 8-16 lub telefoniczny - 664 441 333 lub e-mail: sekretariat (at) topauto.com.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: białostocki

Gmina pracodawcy: Choroszcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Krupniki

Adres strony pracodawcy: http://www.topauto.com.pl/

Numer budynku pracodawcy: 25

Profil działalności pracodawcy: sprzedaż samochodów

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

Zawód wykonywany przez pracownika: blacharz samochodowy*