Praca BIBLIOTEKARZ STAŻ EFS - POWER (SIECIEBORZYCE) Szprotawa kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Szprotawa, powiat: żagański, woj: lubuskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
obsługa czytelników, utrzymywanie porządku w księgozbiorze, pomoc w organizacji imprez kulturalnych

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: BIBLIOTEKARZ STAŻ EFS - POWER (SIECIEBORZYCE)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Szprotawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żagański

Zawód: bibliotekarz*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 22.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaDodatkowe_uprawnienia_0: obsługa komputera

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu

Adres pracodawcy:
Dworcowa 9, 68-100 Żagań, powiat: żagański, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: żagański

Gmina pracodawcy: Żagań

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żagań

Adres strony pracodawcy: www.mbpszprotawa.pl

Ulica pracodawcy: Dworcowa

Numer budynku pracodawcy: 9

Profil działalności pracodawcy: Biblioteka w szprotawie

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: bibliotekarz*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy