Praca BETONIARZ-ZBROJARZ Strzępiń kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Strzępiń, powiat: grodziski, woj: wielkopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: według stanowiska

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: BETONIARZ-ZBROJARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Strzępiń

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: grodziski

Zawód: betoniarz-zbrojarz*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 4

Data zakończenia pracy: 31.08.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Wielkopolskim

Poznańska 15, 62-065 Grodzisk Wielkopolski, powiat: grodziski, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: grodziski

Gmina pracodawcy: Grodzisk Wielkopolski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Grodzisk Wielkopolski

Ulica pracodawcy: Poznańska

Numer budynku pracodawcy: 15

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Wielkopolskim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: betoniarz-zbrojarz*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

obsługa urządzenia destylujacego zgodnie z instrukcją techniczną oraz: destylacja resztek farbowych zwracanych z produkcji: napełnianie kotła destylarki, ustawianie odpowiednich parametrów procesu oraz opróżnianie pozostałości, prawidłowe zabezpieczanie i oznaczanie odpadów oraz powstałego z destylatu, przygotowanie maszyn do druku poprzez umycie kałamarzy, wałków rastrowych, komór raklowych, wymianę rakli, zbrojenie maszyny drukującej.
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Ożarów Mazowiecki (mazowieckie)

POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

pomoc w czynnościach pielęgnacyjnych i opiekuńczych wobec dzieciorganizowanie zabaw dowolnych lub kołowych udział w wycieczkach spacerachwykonywanie pomocy dydaktycznychpomoc podczas posiłku i leżakowania
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY- OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 1 850 PLN

Produkcja plandek, operator wózka widłowego
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Ostrzeszów (wielkopolskie)

SEKRETARZ - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stazu
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Pszczyna (śląskie)

MAGAZYNIER - od 2 352 PLN

rozładunki i załadunki towarów, przygotowanie do wysyłki, kierowanie wózkiem widłowym
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Duchnice (mazowieckie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA W SZKOLE - 997,4 PLN

zgodny z programe stazu w załączeniu
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Pruszcz (kujawsko-pomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - od 4 500 PLN

1.Realizacja bieżącej i wszechstronnej obsługi zagranicznych (Rosja i Białoruś) kontrahentów spółki, w szczególności dotyczącej monitorowania prawidłowego przebiegu zawartych transakcji handlowych z uwzględnieniem obsługi formalnej (dokumenty w języku białoruskim i rosyjskim), dbałości o precyzyjność danych dotyczących tychże transakcji 2.Nawiązywanie kontaktów z nowymi kontrahentami (rosyjsko- i białoruskojęzycznymi), działania mające na celu prawidłową i bezzwłoczną reakcję na zapytania ze strony klientów 3. Bieżące wysyłanie aktualnych ofert handlowych ( w języku białoruskim i rosyjskim) do współpracujących kontrahentów spółki, jak również nowych kontrahentów 4.Poszerzenie bazy danych kontrahentów poprzez m.in.: poszukiwania podmiotów handlowych w celu oferowania im towarów oferowanych przez spółkę 5.Utrzymywanie bieżącego i stałego kontaktu z kontrahentami spółki m.in. poprzez wysyłanie im ofert towarowych (w języku rosyjskim i białoruskim) w celu zapewnienia najwyższej jakości usług, kontakty osobiste zarówno w zakładzie pracy jak również w siedzibach klientów (klienci rosyjsko- i białoruskojęzyczni), uczestnictwo w imprezach handlowych (m. in. o statusie targów, konferencji) w uzgodnieniu z przełożonymi 6.Uczestnictwo w szkoleniach organizowanych lub zalecanych przez spółkę 7.Realizacja założonych planów sprzedaży oraz prawidłowe raportowanie z ich realizacji (m.in.: poprzez okresowe tworzenie periodycznych raportów) 8.Szybkie i sprawne rozwiązywanie bieżących problemów wynikających z funkcjonowania spółki, w tym uwzględnieniem konieczności załatwiania spraw w urzędach państwowych, kontakty (w językach rosyjskim i białoruskim) w z zewnętrznymi podmiotami spółki w sposób spójny z polityką spółki 9.Negocjowanie ( w językach rosyjskim i białoruskim ) kontraktów oraz warunków współpracy w zakresie zleconym przez przełożonych 10.Dbanie o wizerunek spółki wynikający z kontaktów międzyludzkich, prawidłowa obsługa klientów, dostosowanie ubioru do wagi pełnionej funkcji 11.Prawidłowa komunikacja i przekazywanie danych w strukturze wewnętrznej spółki (wobec innych działów ) 12.Wykonywanie innych poleceń służbowych przełożonych, dotyczących pracy, mogących być uszczegółowieniem opisanych wyżej obowiązków 13.Wykonywanie merytorycznych czynności, związanych z realizacją powyżej wymienionych obowiązków z uwzględnieniem systemu CRM
kontakt przez PUP - 2016-11-16 - Białystok (podlaskie)

KASJER - SPRZEDAWCA ( REFUNDACJA ZATRUDNIENIA DO 30 R.Ż.) - od 1 850 PLN

Sprzedaż towarów, przyjmownie towaru, wykładanie i sprawdzanie dat
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Sianów (zachodniopomorskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH- SERWISANT OGUMIENIA - do 1 850 PLN

prace w warsztacie przy pojazdem samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Przasnysz (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Baranowo (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedaż artykułów BHP, sporządzanie faktur, obsługa kasy fiskalnej, organizacja dostaw towarów na życzenie klienta
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Olkusz (małopolskie)

KUCHARZ (12/12) - od 1 850 PLN

osoby do 30 roku życia z ustalonym II profilem pomocy
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Gliwice (śląskie)

RECEPCJONISTA HOTELOWY - 997,4 PLN

oferta stażu dla osób:*długotrwale bezrobotnych,*50+,*niepełnosprawnych
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 900 PLN

zakup materiałów i wyrobów u tureckich dostawców z Idnii, wspomaganie pracy handlowców, odpowiedzialność za porządek w magazynie z produktami
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Zainteresowane osoby z profilem II powinny zgłosić się do swojego doradcy klienta po skierowanie do pracodawcy. Oferta pracy w ramach refundacji wynagrodzenia, nagród i składek ZUS dla bezrobotnych do 30 roku życia. Wykjształcenie gimnazjalneDoświadczenie w pracy przy dociepleniach, praca na wysokości pow. 3m. Kontakt osobisty z pracodawcą.
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Rybnik (śląskie)

ANALITYK DANYCH BIZNESOWYCH - od 2 800 PLN

Ocena modeli biznesowych. Kontrola finanasowa wszytskich transakcji klienta. Bezpośredni kontak z klientem tureckojęzycznym
kontakt przez PUP - 2016-12-15 - Łódź (łódzkie)

ELEKTRYK - od 16,56 PLN

Montaż muf i głowic kablowych, rozdzielnic, słupów, kabli ziemnych i napowietrznych średnio i niskiego napięcia.
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Kraków (małopolskie)

SERWISANT PRZEWODÓW HYDRAULICZNYCH - od 2 000 PLN

wykonywanie przewodów hydraulicznych
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Zgierz (łódzkie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

przygotowywanie według tradycyjnych receptur potraw kuchni arabskiej, indyjskiej i bengalskiej, układanie menu, czytanie receptur, składanie zamówień za granicę
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

STOLARZ - od 2 000 PLN

Obróbka elementów mebli z drewna i płyty wiórowej
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Grabowno Wielkie (dolnośląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

sortowanie odpadów komunalnych,prawidłowe wyodrębnianie odpadów znajdujących się w odpadach komunalnych.
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Zambrów (podlaskie)

KARMELARZ - od 1 850 PLN

produkcja wyrobów z karmelu do szprzeaży w placówkach handlowych firmy, wyrób karmelu z pólproduktów
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Zębowice (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 925 PLN

zgodne ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Barcin (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK OCHRONY - od 1 850 PLN

świadczenie przez zleceniobiorcę na rzecz zleceniodawcy doraźnych usług polegających na wykonywaniu czynności związanych z ochroną miejsc podległych zleceniodawcy
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Kraków (małopolskie)

PIEKARZ - 997,4 PLN

udział w produkcji pieczywa
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Zendek (śląskie)

przyjmowanie dostaw towaru, obsługa komputera, dbanie o miejsce pracy, sprzedaż towaru
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

POMOCNICZY PRACOWNIK W GOSPODARSTWIE ROLNYM - 997,4 PLN

przygotowanie gleby pod uprawy roślin, wiosenne prace polowe i siew, bronowanie, orka, przygotowanie zboża pod zasiew
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Antoninów (mazowieckie)