Praca BARMANKA/BARMAN Młodzawy Małe kontakt przez OHP

Stanowisko: BARMANKA/BARMAN

Wynagrodzenie: od 2 000 PLN

Zakres obowiązków: sprzedaż, obsługa klientów

Data publikacji: 2016-07-15

Lokalizacja: Młodzawy Małe (świętokrzyskie)

Pracodawca: kontakt przez OHP

Miejsce pracy:
Młodzawy Małe, powiat: pińczowski, woj: świętokrzyskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: wynagrodzenie brutto - 2000,00 zł

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BARMANKA/BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Młodzawy Małe

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: pińczowski

Zawód: barman

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: doświadczenie wile widziane

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Centrum Kariery Pińczów

Żwirki i Wigury 40, 28-400 Pińczów, powiat: pińczowski, woj: świętokrzyskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: pińczowski

Gmina pracodawcy: Pińczów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Pińczów

Ulica pracodawcy: Żwirki i Wigury

Numer budynku pracodawcy: 40

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Centrum Kariery Pińczów

Zawód wykonywany przez pracownika: barman