Praca BARMAN Zielona Góra kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg zawodu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zielona Góra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Zielona Góra

Zawód: barman

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 30.01.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: oferta stażu dla osoby wskazanej

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Sienkiewicza 9, 65-443 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: m. Zielona Góra

Gmina pracodawcy: Zielona Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zielona Góra

Ulica pracodawcy: Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: barman

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

FLORYSTA - 997,4 PLN

w zakresie folrysty
kontakt przez PUP - 2017-01-17 - Przechlewo (pomorskie)

FILECIARZ - od 1 850 PLN

- praca fizyczna: wykrawanie piersi,obróbka tuszek z kurczaka
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

STOLARZ-ZOBOWIĄZANIE PO STAŻU - od 2 000 PLN

zgodny z zakresem zadań
kontakt przez PUP - 2017-01-02 - Gać (kujawsko-pomorskie)

TOKARZ W METALU - od 1 850 PLN

Obróbka metalu
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Trzcinica (podkarpackie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

obsługa klienta w sklepie z odzieżą
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Suwałki (podlaskie)

STOLARZ/ MONTER MEBLI - od 2 000 PLN

produkcja mebli z płyty meblowej, cięcie, oklejanie, montowanie na warsztacie i u klienta
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Bolesławiec (dolnośląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Prace porządkowe na terenie gminy.
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Kampinos (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 850 PLN

kierowca zaopatrzeniowiec
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Wałcz (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK SOLARIUM - 997,4 PLN

obsługa urządzeń w solarium, sprzedaż kosmetyków solaryjnych, obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Miechów (małopolskie)

OPERATOR KOPARKI - od 3 000 PLN

obsługa koparki przy montażu ogrodzeń
MDL SYSTEM SP. ZO.O. - 2016-10-07 - Zielona Góra (lubuskie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - od 2 000 PLN

wykształcenie średnie, doświadczenie w sprzedaży produktów finansowychi/lub ubezpieczeniowych-dodatkowy atut.Zawieranie umów ubezpieczenia, inkasowanie składek ubezpieczenia, opracowywanie i przedstawianie ofert ubezpieczenia, pozyskiwanie nowych i podtrzymywanie relacji z obecnymi klientami
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Krotoszyn (wielkopolskie)

ŚLUSARZ - od 2 000 PLN

obsługa pras hydraulicznych; obsługa maszyn; selekcja wyrobu gotowego;ręczne przenoszenie kęsów aluminiowych na podajnik (waga 22,2 kg); praca w godz.; 06/14, 14/22, 22/06
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Schodnia (opolskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

według wniosku
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Strzegom (dolnośląskie)

POMOC BIUROWA - 997,4 PLN

staż
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Karwin (zachodniopomorskie)

POMOC KUCHARZA - od 1 850 PLN

przygotowywanie posiłków zgodnie z kanonami kuchni wietnamskiej
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Pułtusk (mazowieckie)

PIEKARZ - 2 200 - 2 500 PLN

Obowiązki związane z produkcją pieczywa.
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Wysoka (opolskie)

FLORYSTA / SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Sprzedaż, obsługa klienta, ukladanie kwiatów.
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Nysa (opolskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA (STAŻ) - 997,4 PLN

Opiekunka dziecięca (staż)
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Tychy (śląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

w załączniku
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Tuchola (kujawsko-pomorskie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

obróbka metali w zakresie przygotowania pod produkcję
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Wołczkowo (zachodniopomorskie)

WULKANIZATOR - 997,4 PLN

MONTAŻ I DEMONTAŻ KÓŁ, NAPRAWA OPON(KLEJENIE), NAPRAWA KÓŁ, WYWAŻANIE KÓŁ
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Skierniewice (łódzkie)

HYDRAULIK MONTER INSTALACJI SANITARNYCH - 997,4 PLN

Zgodny z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Końskowola (lubelskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

szycie rajstop, podkolanówek, skarpet
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

SPRZEDAWCA (PRACE INTERWENCYJNE) - od 2 000 PLN

Sprzedaż detaliczna odzieży, obuwia oraz dodatków, obsługa klientów, kasy fiskalnej oraz terminali płatniczych. Przyjmowanie dostaw towarów oraz ewidencjonowanie. Tworzenie ekspozycji wystawowych. prowadzenie ewidencji magazynowej.
kontakt przez PUP - 2017-01-25 - Gorlice (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

wystawianie faktur, obsługa komputera, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Nowe (kujawsko-pomorskie)

KIEROWNIK DS. PRODUKCJI - od 1 850 PLN

zarządzanie produkcją, zarządzanie zespołem, raportowanie, kosztorysowanie
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Kołobrzeg (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ - od 1 900 PLN

Ochrona osób i mienia.
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Gdynia (pomorskie)

KIEROWNIK - od 2 200 PLN

zarządzanie dostawami i przygotowywanie zamówień klientów, analizowanie rynku, również w Chinach, sporządzanie zamówień, wykonywanie prac zleconych, nadzorowanie sieci handlowej Spółki, kompetencje sprzedawcy i kasjera
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Wólka Kosowska (mazowieckie)