Praca BARMAN Tomaszów Mazowiecki kontakt przez PUP

Stanowisko: BARMAN

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: obsługa gości lokalu, przygotowywanie napojów mieszanych, kaw, obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego

Data publikacji: 2016-02-19

Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Tomaszów Mazowiecki, powiat: tomaszowski, woj: łódzkie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
obsługa gości lokalu, przygotowywanie napojów mieszanych, kaw, obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tomaszów Mazowiecki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tomaszowski

Zawód: barman

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.08.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Konstytucji 3 Maja 46, 97-200 Tomaszów Mazowiecki, powiat: tomaszowski, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: tomaszowski

Gmina pracodawcy: Tomaszów Mazowiecki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tomaszów Mazowiecki

Ulica pracodawcy: Konstytucji 3 Maja

Numer budynku pracodawcy: 46

Profil działalności pracodawcy: s

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: barman

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 19.02.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

BRUKARZ - od 1 850 PLN

DOBÓR ŻWIRU, PIASKU, USUWANIE STAREJ NAWIERZCHNI ORAZ BRUKOWANIEN NAPRAWA ORAZ ROZBIERANIE NAWIERZCHNI ULICY, PLACÓW, DRÓG, CHODNIKÓW, SKARP ORAZ PRZEJAZDÓW, PARKINGÓW
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Skierniewice (łódzkie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

szkolenie w zakresie przepisów BHP i PPOŻ, przyjmowanie towarów do magazynu i uczestniczenie w doborze ilościowym, jakościowym, sporządzanie odpowiedniej dokumentacji, rozmieszczenie i układanie przyjętych towarów na wyznaczonej powierzchni, prawidłowe oznakowanie towaru, utrzymanie porządku w magazynie, prowadzenie dokumentacji magazynowej przy użyciu programów komputerowych lub metod tradycyjnych, udział w inwentaryzacjach, wyjaśnianie różnic jakoścowych w towarze, wydawanie towaru z magazynu, udział w dostarczaniu towaru do klienta
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Żdżary (lubelskie)

SPRZEDAWCA - PRAOCOWNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

1. Zapoznanie się z wysposażeniem sklepu.2. Obsługa kasy fiskalnej.3. Obsługa klienta.4. Robienie zamówień.5. Metkowanie towarów.6. Porządkowanie stanowiska pracy.7. Prace porządkowe wokół obiektu i wewnątrz.8. Obsługa krajalnicy.9. Wykonywanie innych poleceń opiekuna stażu.
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Grabów (łódzkie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

Pozyskiwanie nowych klientów, prowadzenie rozmów handlowych, prezentacja ofert produktu
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

wg. programu
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Węgrów (mazowieckie)

MAGAZYNIER (Z) - do 2 000 PLN

Magazynier
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Tarnów (małopolskie)

DORADCA KLIENTA- HANDLOWIEC - od 1 850 PLN

sporządzanie umów telekomunikacyjnych, bankowych, telemarketing. Obsługa klientów, nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałej realacji z klientem.
ORISOFT DZIRBA ANDRZEJ - 2016-10-07 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

SPAWACZ - od 2 500 PLN

Praca w zawodzie na terenie całego kraju
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Kraków (małopolskie)

HANDLOWIEC - od 1 300 PLN

zdobywanie nowych klientów z terenu UE, zakup towaru z Ukrainy i Rosji, przedstawianie ofert handlowych oraz ich przygotowanie, dokonywanie transakcji
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - 997,4 PLN

Sprzątanie biura
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Warka (mazowieckie)

PRACOWNIK DS. MARKETINGU - od 2 400 PLN

Uwaga! Oferta na stanowisko refundowane przez PUP, dla osób bezrobotnych w wieku do 30 lat, zarejestrowanych w PUP.Zakres obowiązków:promocja firmy, sprzedażwytworzonych produktów i imprez, pozyskiwanie klienta zewnętrznego
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI KADROWEJ - 997,4 PLN

zapoznanie się ze specyfiką działania kancelarii, prowadzenie spraw kadrowych, akt osobowych, obsługa programu Płatnik, KSP - wynagrodzenia
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Pszczyna (śląskie)

SPRZEDAWCA SPRZĘTU REHABILITACYJNO-ORTOPEDYCZNEGO - 997,4 PLN

Nauka wystawiania dokumentów zakupu i sprzedaży.Nauka o produktach medycznych.Zasady dofinansowania NFZZ, PFRON.Porządek, dbanie o estetykę miejsca pracy.
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

STAŻ/PO WER/ - SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2017-06-29 - Kostrzyn nad Odrą (lubuskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Wprowadzanie danych do bazy POLTAX, obsługa komputera.
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Zamość (lubelskie)

MONTER - SERWISANT URZĄDZEŃ CHŁODNICZYCH - od 1 850 PLN

Montaż, uruchamianie urządzeń chłodniczych, ich konserwacja, naprawa i projektowanie.
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

FRYZJER - 997,4 PLN

-asysta przy strzyżeniach i koloryzacjach,-wykonywanie pielęgnacji włosów,-masaże skóry głowy,-stylizacja fryzur
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Kraków (małopolskie)

DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY - SPECJALISTA IT/OPERATOR KAMERY (UZUPEŁNIENIE UMOWY NR1/PFRON/2014) - do 2 000 PLN

rozwiazywanie problemów inforamtycznych, pozyskiwanie danych geoinformatycznych, wytwarzanie prouduktów geoinformatycznych
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Chorzów (śląskie)

POMOC WARSZTATOWA - od 2 000 PLN

Prowadzenie warsztatów (lekcji) połączonych z barwnym opowiadaniem historii koziołków poznańskich, prowadzenie show czekoladowego związanego z historia czekolady, , organizacja imprez urodzinowych, prowadzenie pokazów
kontakt przez PUP - 2017-06-12 - Poznań (wielkopolskie)

MONTER ZABUDOWY SUCHEJ - od 1 850 PLN

wykonywanie prac monterskich oraz szpachlowanie.
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Chojna (zachodniopomorskie)

CIEŚLA - od 19,1 PLN

wykonywanie elementów konstrukcji, części wyposażenia oraz detali z drewna, wykonywanie konstrukcji wieńcowej budynku
kontakt przez PUP - 2017-06-09 - Sosnowiec (śląskie)

KIEROWNIK PROJEKTU - od 15 000 PLN

Zarządzanie projektami IT, zarządzanie budżetem projektów, zarządzanie zmianą w projektach, tworzenie harmonogramu projektów, współpraca z podwykonawcami, zarządzanie ryzykiem, tworzenie dokumentacji projektowej.Sala H
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Wrocław (dolnośląskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 1 850 PLN

sprzątanie pomieszczeń magazynowych ,hali produkcyjnej
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Trzebinia (małopolskie)

SPRZĄTACZKA W SZPITALU - od 2 000 PLN

sprzataanie w szpitalu
kontakt przez PUP - 2017-05-24 - Kraków (małopolskie)

MONTER PODZESPOŁÓW - od 1 850 PLN

Monter podzespołów
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Nowy Sącz (małopolskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ DO FORMOWANIA WYROBÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH - od 2 000 PLN

Obsługa urządzeń polująco-zgrzewających oraz wytłaczarek, konserwowanie obsługiwanych urządzeń, wypełnianie dokumentacji technologicznejWYMAGANIA: wykształcenie podstawowe
kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Makowisko (podkarpackie)

PROJEKTANT ODZIEŻY - do 1 850 PLN

Oferta dla osób spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/Doposażenia,ścieżka dostępu: http://www.pup.gliwice.pl/firma/oferty_pracy_subs_wyposazenie.html i jednocześnie zakwalifikowanych bądź kwalifikujących się do II profilu pomocy.Wykształcenie: średnie/ wyższe; obsługa komputera, programu Corel Draw, Photoshop; zakres obowiązków: projektowanie odzieży, grafiki odzieży, przygotowywanie szablonów do druku wykrojów; jedna zmiana; miejsce pracy: Knurów
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Knurów (śląskie)

ELEKTRYK 1KV - od 12 PLN

Prace przyłączeniowe. Kontakt tel. 785 735 500
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Kielce (świętokrzyskie)