Praca BARMAN Ostrówek kontakt przez PUP

Stanowisko: BARMAN

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: program stażu

Data publikacji: 2016-08-23

Lokalizacja: Ostrówek (łódzkie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Ostrówek, powiat: zduńskowolski, woj: łódzkie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ostrówek

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zduńskowolski

Zawód: barman

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 3

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: POWER

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Getta Żydowskiego 4, 98-220 Zduńska Wola, powiat: zduńskowolski, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: zduńskowolski

Gmina pracodawcy: Zduńska Wola

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zduńska Wola

Ulica pracodawcy: Getta Żydowskiego

Numer budynku pracodawcy: 4

Profil działalności pracodawcy: uslugi gastronomiczne i hotelarskie

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: barman

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 23.08.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPECJALISTA DO SPRAW OBSŁUGI KLIENTA - 997,4 PLN

- Zapoznanie się z działalnością firmy, specyfika oferowanych usług i produktów oraz z narzędziami do realizacji zamówień.- Współudział w procesie realizacji zamówień i obsługi klientów: opracowywanie nieskomplikowanych ofert; organizacja dostaw i wysyłek; wykorzystanie arkusza kalkulacyjnego jako narzędzie do organizacji pracy.- Umiejętność opracowania oferty na podstawie dokumentacji projektowej; realizacja zamówień na podstawie zaakceptowanej oferty.- Analiza przedmiaru robót oraz rysunków technicznych; dobór urządzeń na podstawie specyfikacji projektowej; opracowywanie zestawień wyposażenia z uwzględnieniem wymiarów, mocy i przyłączeń urządzeń; organizacja transportu w tym również transportu zagranicznego; koordynacja procesu dostaw z uwzględnieniem optymalizacji kosztów transportu i magazynowania; kontrola nad przepływem dokumentów towarzyszących dostawom i fakturowaniu klientów.- Umiejętność posługiwania się dokumentami magazynowymi oraz finansowymi; księgowanie dokumentów zakupowych i sprzedażowych- Wystawianie dokumentów dostawy, potwierdzeń płatności oraz faktur, księgowanie faktur zakupowych i sprzedażowych w programie księgowym FAKT
kontakt przez PUP - 2017-04-27 - Tuchom (pomorskie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 2 400 PLN

ZAŁADUNEK, ROZŁADUNEK, DOSTARCZANIE TOWARU, DOKONANIE KONTROLI ILOSCIOWEJ, JAKOŚCIOWEJ, WYMAGANIA:WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, STAŻ PRACY MIN 1 ROK,
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Szczecin (zachodniopomorskie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Wielgie (kujawsko-pomorskie)

PAKOWACZ - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

krojenie i pakowanie wyrobów cukierniczych
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Międzyrzec Podlaski (lubelskie)

SPAWACZ - do 2 200 PLN

Spawanie konstrukcji stalowych, ogrodzeń, barierek itp.Praca na dwie zmiany 6:00-14:00; 14:00-22:00Sala F
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Mirków (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA TELEFONICZNY - od 1 080 PLN

aktywna, telefoniczna sprzedaż produktów z Wietnamu, telefoniczne udzielanie klientom informacji o produktach,obsługa firmowej poczty elektronicznej w języku wietnamskim
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

OPERATOR URZĄDZEŃ - 1 850 - 2 100 PLN

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:obsługiwanie urządzeń produkcyjnych zgodnie z instrukcjami stanowiskowymi,kontrola przebiegu procesu produkcyjnego i wykonywanie czynności zgodnie z wymaganiami Dobrej Praktyki Wytwarzania oraz zasadami BHP,kontrola i rejestrowanie poprawności wykonywanych operacji zgodnie z wymaganiami dokumentacji stanowiskowej,realizowanie produkcji według bieżących planów produkcyjnych.Miejsce pracy: Wrocław ul. Żmigrodzka Kontakt kandydatów z pracodawcą:rekrutacja (at) hasco-lek.plOferta w sali: F , G
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Wrocław (dolnośląskie)

BLACHARZ BUDOWLANY - od 2 500 PLN

krepowanie i montaż wymaganych obróbek blacharskich, montaż podkładów pod obróbki ze sklejki lub płyt OSB
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Nowa Iwiczna (mazowieckie)

REFERENT - 997,4 PLN

Wg harmonogramu
kontakt przez PUP - 2017-04-03 - Kraków (małopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

w programie stażu
kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Milicz (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - do 2 000 PLN

sprzedaż art. spozywczo przemysłowych
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Czernice Borowe (mazowieckie)

POMOC NAUCZYCIELA ŚWIETLICY/STAŻ - 997,4 PLN

pomoc przy organizacji zajęć dzieci
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Stare Komaszyce (lubelskie)

ROBOTNIK LEŚNY - od 1 850 PLN

wg. zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Radomsko (łódzkie)

OBUWNIK MONTAŻYSTA - 997,4 PLN

Oferta stażu dla osób zarejestrowanych w PUP Krapkowice
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Otmęt (opolskie)

SPRZEDAWCA - do 1 870 PLN

sprzedaż towarów, obsługa kasy fiskalnej, terminala płatniczego, sporządzanie zamówień, etykietowanie i układanie towarów
kontakt przez PUP - 2016-12-29 - Łęgoń (lubuskie)

KIEROWNIK DS. SPRZEDAŻY CZĘŚCI ZAMIENNYCH - od 1 850 PLN

zarządzanie asortymentem sklepów, składanie zamówień
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Kleczanów (świętokrzyskie)

ELEKTRYK BUDOWLANY - od 1 000 PLN

Montaż i demontaż linii kablowych, usuwanie uszkodzeń
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Kraków (małopolskie)

KELNERKA - 997,4 PLN

Wykonywanie czynności związanych z obsługą gości indywidualnych i zbiorowych; opracowywanie kart menu; rozliczanie usług kelnerskich; obsługa imprez okolicznościowych; obsługa baru; przygotowywanie stanowiska pracy.
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

ELEKTRYK-ŚLUSARZ - STAŻ - 997,4 PLN

wykonywanie instalacji podstawowych elektrycznych - wymiana lamp, układanie i podłącz przewodów elektrycznych, wykonywanie prac ślusarskich - wykonanie konstrukcji mocujących, zaprojektowanie ułożenia przewodów elektrycznych
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Kwaczała (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Gniezno (wielkopolskie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ DO OBRÓBKI DREWNA - od 1 850 PLN

obsługa maszyn
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Prabuty (pomorskie)

BROKER INFORMACJI - od 25 PLN

pozyskiwanie danych ze źródeł informacji na rynku chińskim, obsługa relacji z obecnymi i potencjalnymi klientami z Chin, obsługa poczty firmowej w języku chińskim
kontakt przez PUP - 2016-12-16 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KELNER - do 1 850 PLN

obsługa klienta w restauracji; godziny pracy 11.00-23.00 co drugi dzień;
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Zgorzelec (dolnośląskie)

REDAKTOR DS. MARKETINGU - od 8 700 PLN

przygotowanie ofert dla klientów rynku brytyjskiego i amerykańskiego,realizacja celów handlowych,kontrola przebiegu współpracy z klientami,budowanie relacji z klientem,rozwijanie sprzedaży
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Kraków (małopolskie)

ROBOTNIK LEŚNY - 997,4 PLN

Staż dla osoby do 30 roku życia realizowany w ramach projektu współfinansowanego z EFS "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie kolbuszowskim (II)" PO WER.Wykonywanie prac związanych z hodowlą lasu, ręczne zasadzanie sadzonek przy zalesieniu, pielęgnowanie gleby w uprawach, wykonywanie prac związanych z uprawą lasu, gromadzenie upraw, prace przy pozyskiwaniu drewna, składanie drewna w stosy.Praca w godz od 7-15.
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Huta Komorowska (podkarpackie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

PRZYGOTOWYWANIE POSIŁKÓW, WYDAWANIE Z KUCHNI POLOWEJ
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Polkowice (dolnośląskie)

PRACOWNIK I STOPNIA WYKONUJĄCY PRACĘ W RAMACH PRAC INTERWENCYJNYCH - od 2 000 PLN

pomoc przy prowadzeniu procedury administracyjnej, przygotowanie i wydawanie decyzji o warunkach zabudowy
kontakt przez PUP - 2017-05-22 - Łask (łódzkie)

OPIEKUN - 997,4 PLN

1. Zapoznanie się z obowiązującymi przepisami i Regulaminem DPS.2. Czuwanie nad ogólnym stanem higieny osobistej mieszkańców.3. Karmienie mieszkańców, których stan tego wymaga.4. Czuwanie nad warunkami bezpieczeństwa mieszkańców i ich otoczeniem.5. Pomoc w utzymaniu czystości w pokojach mieszkalnych.6. Pomoc w prowadzeniu usprawnienia leczniczego wg wskazań lekarza.7. Koordynowanie działań jako pracownika pierwszego kontaktu.
kontakt przez PUP - 2017-05-10 - Łęczyca (łódzkie)